Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 28 Февраля 2021    03:09:29
Житомир » Новини » Житомирська область » 2019 » Февраль » 1 » 12:06:32

У Житомирській області створять єдиний центр екстреної медичної допомоги - ОДА

01 Февраля 2019, 12:06:32 1002 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській області створять єдиний центр екстреної медичної допомоги - ОДА
У 2019 році розпочнеться реформування та зміцнення матеріально-технічної бази Центру екстреної медичної допомоги Житомирщини.

Як розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, це необхідно для того, аби жителі оперативно та якісно отримували невідкладну допомогу у разі необхідності.
 

«Одне із найважливіших сьогодні питань – реформування та зміцнення матеріально-технічної бази центру екстреної медичної допомоги в області. І автомобілі, і оснащення, і штати потребують оновлення, адже люди повинні отримувати високоякісну невідкладну допомогу. Це буде єдиний центр екстреної допомоги Житомирщини. Наразі працює 105 виїзних бригад в області – 85 фельдшерських, 16 лікарських і 4 спеціалізованих. На 88% бригади укомплектовані лікарями і загалом працює 1398 осіб. Але цього недостатньо для Житомирської області. Потрібні як мінімум ще 17 бригад», – зазначив начальник управління.


За словами Миколи Суслика, цього року з обласного бюджету вже виділено 2,5 млн грн, з державного запланована субвенція у розмірі 12 млн грн на створення єдиної диспетчерської служби.

«Наразі проводяться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації. І є всі можливості для того, аби служба запрацювала цього року. Це дозволить покращити роботу, скоординувати бригади і відсіяти близько 10% викликів, які є непрофільними», – підкреслив він.

Начальник управління додав, що цього року планують закупити як мінімум 2 автомобілі швидкої допомоги. Є попередні домовленості про ще 2 автомобілі, які отримає Житомирщина за рахунок благодійної допомоги. А також забезпечення медикаментами та збільшення заробітної плати працівникам Центру екстреної медичної допомоги.

Тегі: швидка допомога, Житомирська область, реформа
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ

Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: