Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 19 Січня 2020    22:58:47
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Січень » 17 » 17:46:48

Мін'юст дозволив щасливим сімейним парам одружуватися ще один раз

17 Січня 2019, 17:46:48 2370 Коментарі 0 Читать на русском языке
Мін'юст дозволив щасливим сімейним парам одружуватися ще один раз
Житомиряни, які прожили у парі зі своєю «половинкою» 10, 25, а то й усі 50 років, віднедавна мають нагоду повторити обряд одруження і нагадати собі про найщасливіший день у своєму житті.   

Як розповіли «Журналу Житомира» в Головному управлінні юстиції, на Житомирщині ця послуга – повторне святкування ювілейної дати шлюбу – надається усіма 23 відділами державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС).
           
Послугу можуть замовити як сімейні пари, так і їхні рідні чи друзі. Її вартість залежить від того, який вид обряду обирає замовник: традиційний, європейський, за скороченим сценарієм (176 гривень), індивідуальний (обійдеться у 579 гривень), чи взагалі за межами відділу ДРАЦС (понад 700 гривень).

У вихідні та святкові дні заплатити за обряд треба трохи більше.

Церемонія відбувається з усіма необхідними атрибутами, що дають сімейним парам можливість поринути думками у день власного весілля, з урочистими обітницями одне одному, обміном обручками, музичним супроводом та з весільним рушником. Крім того, подружжя знову отримає свідоцтво про шлюб, однак уже з позначкою «повторно».

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: