Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 10 Августа 2020    02:06:10
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Январь » 15 » 16:32:05

Для Житомирської обласної лікарні купили нові УЗД-апарати. ФОТО

15 Января 2019, 16:32:05 847 Коментарі 0 Читать на русском

Для Житомирської обласної лікарні купили нові УЗД-апарати. ФОТО
В Житомирську обласну клінічну лікарню імені Гербачевського за кошти обласного бюджету закуплено три нові сучасні УЗД-апарати.

Як повідомили «Журналу Житомира» в облраді, обладнання стандарт-класу та експертного класу придбано наприкінці минулого року, загальна вартість двох апаратів 3,5 млн грн. Ще раніше було закуплено один апарат стандарт-класу вартістю 1,7 млн грн.
 

«Завдяки депутатському корпусу, керівництву обласної ради та облдержадміністрації, лікарня поступово оновлюється. Це стосується і обладнання, і проведення ремонтів у діючих відділеннях, і відкриття нових відділень. Придбання нового УЗД-обладнання дає можливість не лише якісніше, а й швидше робити дослідження. Щороку в лікарні проводиться понад 80 тис. УЗД-досліджень і наразі пацієнтам вже не доведеться чекати у чергах, аби пройти обстеження», - зазначив головний лікар лікарні Богдан Леськів.


Два УЗД-апарати знаходитимуться у відділенні функціональної діагностики, третій буде встановлено у приймальному відділенні лікарні. 

На новому обладнанні лікарі зможуть проводити весь спектр ультразвукових досліджень. УЗД-апарати є мобільними, тож за потреби їх можна перевозити в інші відділення.

Нагадаємо, в обласній лікарні Житомира готують до відкриття сучасний ангіограф.


Тэги: УЗД, Житомир, лікарня, обладнання
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: