Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 25 Октября 2020    22:04:28
Житомир » Новини » Суспільство » 2018 » Декабрь » 27 » 18:53:22

Людина року 2018

27 Декабря 2018, 18:53:22 952 Коментарі 3 Читать на русском

Людина року 2018

Житомирська міська громадська організація Спортивний Клуб «Легіон» провела опитування серед 4800 своїх вихованців та прихильників. Зазвичай людиною року називають людину, яка у цьому самому році досяг чогось особливого.

Опитування було закінчено 24 грудня  2018 року. За підсумками на питання: «Кого б ви назвали людиною 2018 року?» визначено декілька осіб, яких у рівній мірі можна назвати «Людиною 2018 року».

Олександр Васильківський  - головний редактор газети «20 хвилин». За чесне та об’єктивне подання інформації, незаангажованість.

Галина Чижова – Ярий борець за права дітей-сиріт. За незламну стійкість  у відстоюванні прав дітей.

Наталія  Циганчук – заслужений юрист України, викладач Київської Академії Праці та Житомирського Держаного Агроуніверситету. Відстояла інтереси територіальної громади Житомирської області. Виграла суди у фірми «ДБР-3» (статутний фонд фірми 1000,00 гривень, кінцевий бенефіціар не відомий) та у депутатів Житомирської обласної ради , які голосували за передачу даної землі з ільменітом фірмі «ДБР-3». Повернула у власність громади Житомирської області запаси ільменіту в землях Древлянського заповіднику Народицького району на суму що перевищує 80 мільярдів доларів.

Богдан Фещенко, Артем Домс - ветерани добровольчого батальйону «Айдар». Приймають активну участь у житті міста та безкомпромісно відстоюють інтереси територіальної громади міста. Боролися проти засмічення річки Тетерів, за чистоту та якість води для житомирян, яку постачає КП «Житомирводоканал». Боролися з незаконним видобутком піску з несплатою податків та грабуванням Держави, наполегливо запобігали корупційним схемам у Житомирській міськ- та облрадах. 

Андрій Поліщук (псевдонім «Пекельний») – журналіст. Самий рейтинговий та популярний блог на Житомирщині.

Ігор Малій. Провів власне розслідування та викрив аферу з автомобілями на євробляхах. Кількість переглядів його ролику у Ютубі з цього приводу перевищила 900 тисяч.

Віктор Котенко – журналіст. Своїм розслідуванням в черговий раз врятував та вирвав з лап педофілів чотирьохрічну Даринку Макарчук.

Олег Чистяков - у 2014 році у складі добровольчого батальйону «Айдар» був командиром розвідувального підрозділу, позовний «Фантик». У 2018 розі повторно пішов служити у лави Військових Сил України та захищати цілісність території  Країни.

Руслан Оглу – президент Житомирської обласної федерації боксу та віце-президент Житомирської обласної федерації боксу Євген Ревенко – за організацію та проведення Чемпіонату України з  боксу серед молоді у місті Житомирі. 

Микола Оселедчук – директор розважального закладу «Королівська Бочка». За створення першого та єдиного у Житомирі аквапарку – улюбленого місця відпочинку житомирян

Президент ЖМГО СК «Легіон»                                                   О.П. Коцюбко


Тегі: Житомир, суспільство
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 3
Юрко
1 gp (Юрко)   • 20:05:38, 27 Декабря 2018 [Материал]
+2

Навіть із заголовку вже знав результати)))
Hoakina
2 Hoakina (Hoakina)   • 20:44:30, 27 Декабря 2018 [Материал]
+2

хе-хе )) а де фото Коцюбки з личком на кулачку?
Юрко
3 gp (Юрко)   • 21:28:19, 27 Декабря 2018 [Материал]
+2

На черзі - результати опитування "Людина року" в спортивному клубі "Джитте". Журналісти, ви всерйоз сприймаєте подібну маячню чи так добре платять?
avatar

Інші новини Житомир: