Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Неділя, 20 Січня 2019    09:02:19
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2018 » Грудень » 27 » 17:53:22

  Людина року 2018

  27 Грудня 2018, 17:53:22 217 Коментарі 3 Читать на русском языке
  Людина року 2018

  Житомирська міська громадська організація Спортивний Клуб «Легіон» провела опитування серед 4800 своїх вихованців та прихильників. Зазвичай людиною року називають людину, яка у цьому самому році досяг чогось особливого.

  Опитування було закінчено 24 грудня  2018 року. За підсумками на питання: «Кого б ви назвали людиною 2018 року?» визначено декілька осіб, яких у рівній мірі можна назвати «Людиною 2018 року».

  Олександр Васильківський  - головний редактор газети «20 хвилин». За чесне та об’єктивне подання інформації, незаангажованість.

  Галина Чижова – Ярий борець за права дітей-сиріт. За незламну стійкість  у відстоюванні прав дітей.

  Наталія  Циганчук – заслужений юрист України, викладач Київської Академії Праці та Житомирського Держаного Агроуніверситету. Відстояла інтереси територіальної громади Житомирської області. Виграла суди у фірми «ДБР-3» (статутний фонд фірми 1000,00 гривень, кінцевий бенефіціар не відомий) та у депутатів Житомирської обласної ради , які голосували за передачу даної землі з ільменітом фірмі «ДБР-3». Повернула у власність громади Житомирської області запаси ільменіту в землях Древлянського заповіднику Народицького району на суму що перевищує 80 мільярдів доларів.

  Богдан Фещенко, Артем Домс - ветерани добровольчого батальйону «Айдар». Приймають активну участь у житті міста та безкомпромісно відстоюють інтереси територіальної громади міста. Боролися проти засмічення річки Тетерів, за чистоту та якість води для житомирян, яку постачає КП «Житомирводоканал». Боролися з незаконним видобутком піску з несплатою податків та грабуванням Держави, наполегливо запобігали корупційним схемам у Житомирській міськ- та облрадах. 

  Андрій Поліщук (псевдонім «Пекельний») – журналіст. Самий рейтинговий та популярний блог на Житомирщині.

  Ігор Малій. Провів власне розслідування та викрив аферу з автомобілями на євробляхах. Кількість переглядів його ролику у Ютубі з цього приводу перевищила 900 тисяч.

  Віктор Котенко – журналіст. Своїм розслідуванням в черговий раз врятував та вирвав з лап педофілів чотирьохрічну Даринку Макарчук.

  Олег Чистяков - у 2014 році у складі добровольчого батальйону «Айдар» був командиром розвідувального підрозділу, позовний «Фантик». У 2018 розі повторно пішов служити у лави Військових Сил України та захищати цілісність території  Країни.

  Руслан Оглу – президент Житомирської обласної федерації боксу та віце-президент Житомирської обласної федерації боксу Євген Ревенко – за організацію та проведення Чемпіонату України з  боксу серед молоді у місті Житомирі. 

  Микола Оселедчук – директор розважального закладу «Королівська Бочка». За створення першого та єдиного у Житомирі аквапарку – улюбленого місця відпочинку житомирян

  Президент ЖМГО СК «Легіон»                                                   О.П. Коцюбко

  Коментарів: 3
  Юрко
  1 gp (Юрко)   • 19:05:38, 27 Грудня 2018
  +2

  Навіть із заголовку вже знав результати)))
  Hoakina
  2 Hoakina (Hoakina)   • 19:44:30, 27 Грудня 2018
  +2

  хе-хе )) а де фото Коцюбки з личком на кулачку?
  Юрко
  3 gp (Юрко)   • 20:28:19, 27 Грудня 2018
  +2

  На черзі - результати опитування "Людина року" в спортивному клубі "Джитте". Журналісти, ви всерйоз сприймаєте подібну маячню чи так добре платять?
  avatar

  Новини Житомира: