Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 20 Октября 2020    11:28:09
Житомир » Новини » Житомир » 2018 » Ноябрь » 14 » 15:43:05

Конфлікт біля «Електровимірювача»: нових власників приміщень не пускає на територію група осіб. ФОТО

14 Ноября 2018, 15:43:05 1765 Коментарі 0 Читать на русском

Конфлікт біля «Електровимірювача»: нових власників приміщень не пускає на територію група осіб. ФОТО
14 листопада біля будівлі Житомирського обласного медичного центру здоров'я і спортивної медицини на вулиці Грушевського чоловіки і жінки протестували проти встановлення паркана товариством «Олді», яке нещодавно викупило частину приміщень колишнього «Електровимірювача». 

Представники «Олді» пригнали власну техніку для огородження, але три десятка людей, які орендують приміщення у ПрАТ «Електровимірювач», блокують доступ до території, вважаючи, що паркан зводиться незаконно, і справа має вирішуватися в суді, повідомляє Житомир інфо.

Представник ТОВ «Олді-Житомир» стверджує, що товариство всього лиш хоче зробити проїзд до своєї території по землі, яка належить місту. 

Учасники ж протесту нарікають, що у підприємств, які орендують приміщення у 4-поверховій будівлі, через «Олді» виникли проблеми з електрикою: 1 листопада 2018 представники товариства за вказівкою із Києва зняли старі замки з електрощитової і поставили свої, вимкнувши рубильник. Керівництво ПрАТ «Електровимірювач» у свою чергу запевняє, що проблему з електроенергією вирішили, встановивши генератор.

Наразі прибулі на місце події співробітники поліції беруть пояснення в учасників конфлікту.
Тэги: Житомир, електровимірювач, конфлікт, поліція
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: