Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 23 Січня 2020    07:06:00
Журнал » Новини Житомира » Культура » 2011 » Квітень » 4 » 12:52:48

Кращі ковалі області показали свої роботи жителям Житомира. ФОТО

04 Квітня 2011, 12:52:48 3000 Коментарі 0
Кращі ковалі області показали свої роботи жителям Житомира. ФОТО
У неділю 3 квітня майстри ковальського ремесла з усієї області привезли до Житомира свої найкращі роботи, щоб представити на огляд городян.

Але не тільки ковані вироби можна було побачити на виставці, що проходила протягом усього дня. Ковальська весна дозволила мешканцям та гостям міста ознайомитися з процесом виробництва залізних речей - справжніх витворів мистецтва.

- Таким чином ми можемо подарувати місту свято. Ковальським молотками і маленькими вогнищами хочемо запалити вогонь в серцях людей і закликати весну, - зазначила організатор акції «Ковальська весна» Наталія Іванова.

За словами Іванової, цей захід - лише маленька репетиція, адже влітку в Житомирі відбудеться II Всеукраїнський фестиваль ковальського мистецтва.

У цей день, житомиряни відчули дух ковальського молота і побачили старовинні українські кузні. Але крім цього, всі присутні мали можливість стати свідками справжніх лицарських турнірів. Це також були тренування історичного бою.

- Великий лицарський турнір буде проходити під селом Левків з 29 квітня по 02 травня. У змаганнях візьмуть участь представники не тільки всієї України, а й Росії та Молдови, - додав Святослав Антонюк, голова військово-історичного клубу.


кузнецы в Житомиреhttp://zt-rada.gov.ua/data/files/SAM_6015.JPG
кузнецы в Житомире
кузнецы в Житомирекузнецы в Житомире


кузнецы в Житомирекузнецы в Житомире


Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: