Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 21 Листопада 2018    08:05:49
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2011 » Березень » 15 » 21:03:52

  Заступник міністра аграрної політики похвалив Рижука за успішну роботу в галузі

  15 Березня 2011, 21:03:52 1378 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Заступник міністра аграрної політики похвалив Рижука за успішну роботу в галузі
  У суботу 12 березня, у Житомирі та області з робочою поїздкою перебував заступник Міністра аграрної політики і продовольства Володимир Ладика.

  У поїздці його супроводжував заступник голови Житомирської облдержадміністрації Микола Дейсан.

  Заступник Міністра відвідав Брусилівський район, де оглянув реконструйовані тваринницькі приміщення ТОВ «Україна» (с. Долинівка) і тваринницький комплекс ТОВ «Доліновское», ознайомився з м'ясопереробним підприємством ТОВ «Дорогін».

  У Житомирі заступник міністра відвідав торговий комплекс «Фуршет», де поцікавився цінами на борошно та м'ясо-молочні продукти.

  Розповідаючи про свої враження від огляду тваринницьких ферм у Брусилівському районі, Володимир Ладика привів позитивний приклад розвитку м'ясопереробної галузі підприємства ПП «Дорогін».

  Особливо цінним, вважає заступник міністра, є те, що підприємству вдалося взяти на себе функцію не лише виробника, а й реалізатора продукції, що дозволило уникнути торговельної надбавки на готову продукцію. Таким чином ціна на продукцію знизився на 20%.

  Якість продукції підприємства також варта тільки позитивних оцінок: без консервантів і штучних барвників.

  У цілому, заступник міністра зазначив, що політика Житомира в галузі АПК є правильною, адекватної сучасним вимогам, що підтвердила і розмова з головою облдержадміністрації Сергієм Рижуком.

  Про враження від відвідування ТК «Фуршет» Володимир Ладика говорив з точки зору наявності основних продуктів харчування і цін на них.

  Так, непакетоване борошно було у вільному продажі за 2,99 коп. за 1 кг, стабільними були названі ціни на молоко і м'ясо.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: