Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 19 Січня 2020    01:18:30
Журнал » Новини Житомира » Культура » 2011 » Березень » 2 » 22:36:05

Житомирські металісти SNUFF випускають новий альбом

02 Березня 2011, 22:36:05 1990 Коментарі 0
Житомирські металісти SNUFF випускають новий альбом
Новий альбом майстрів українського альтернативного металу Snuff під назвою "Страх" вразить потужністю звуку і змусить поринути в атмосферу страху і безвихіді.

За повідомленням звукозаписуючого лейблу Moon Records, новий альбом можна буде купити вже з 1-го березня замовивши у будь-якому музичному магазині мережі. Зазвичай продавці з задоволенням йдуть на зустріч покупцям. Наприклад, перший альбом Snuff в два житомирських магазини дозавозили рази чотири, притому солідними партіями.

За словами фронтмена гурту Віталія Ковтушенка, спільного з попереднім альбомом, зовсім-зовсім небагато. Часу спливло з тих пір немало - помінялося світосприйняття гурту, музичні орієнтири і можливості їх використання. Новий альбом більш складний у музичному плані, більш насичений і набагато "швидше". Музиканти вірять, що робота припаде до смаку їх шанувальникам.

Хлопці стверджують, що писався альбом дуже важко. Реалії української метал-сцени - повна відсутність можливості не те що заробити, а банально зібрати грошей на запис та інструменти. Це і є основний камінь спотикання для груп будь-якого рівня, а особливо не новачків - адже за логікою, кожен наступний записаний матеріал повинен звучати краще попереднього. Втім, складнощі подолано і українська метал-сцена поповнилась ще однією збіркою потужної музики у поєднанні з філософськими і багатозначними текстами.

В планах гурту організувати презентацію альбому в Житомирі.

Snuff Житомир

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: