Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 14 Листопада 2018    00:32:38
  Журнал » Новини Житомира » Культура » 2011 » Березень » 2 » 22:36:05

  Житомирські металісти SNUFF випускають новий альбом

  02 Березня 2011, 22:36:05 1645 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Житомирські металісти SNUFF випускають новий альбом
  Новий альбом майстрів українського альтернативного металу Snuff під назвою "Страх" вразить потужністю звуку і змусить поринути в атмосферу страху і безвихіді.

  За повідомленням звукозаписуючого лейблу Moon Records, новий альбом можна буде купити вже з 1-го березня замовивши у будь-якому музичному магазині мережі. Зазвичай продавці з задоволенням йдуть на зустріч покупцям. Наприклад, перший альбом Snuff в два житомирських магазини дозавозили рази чотири, притому солідними партіями.

  За словами фронтмена гурту Віталія Ковтушенка, спільного з попереднім альбомом, зовсім-зовсім небагато. Часу спливло з тих пір немало - помінялося світосприйняття гурту, музичні орієнтири і можливості їх використання. Новий альбом більш складний у музичному плані, більш насичений і набагато "швидше". Музиканти вірять, що робота припаде до смаку їх шанувальникам.

  Хлопці стверджують, що писався альбом дуже важко. Реалії української метал-сцени - повна відсутність можливості не те що заробити, а банально зібрати грошей на запис та інструменти. Це і є основний камінь спотикання для груп будь-якого рівня, а особливо не новачків - адже за логікою, кожен наступний записаний матеріал повинен звучати краще попереднього. Втім, складнощі подолано і українська метал-сцена поповнилась ще однією збіркою потужної музики у поєднанні з філософськими і багатозначними текстами.

  В планах гурту організувати презентацію альбому в Житомирі.

  Snuff Житомир
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: