Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 25 Січня 2020    22:44:33
Журнал » Новини Житомира » Влада » 2011 » Березень » 1 » 15:48:42

Єдиний в Житомирі підземний перехід віддадуть під торговлю?

01 Березня 2011, 15:48:42 1879 Коментарі 0 фото: 20 хвилин
Єдиний в Житомирі підземний перехід віддадуть під торговлю?
Житомирський міський голова Володимир Дебой має намір перетворити підземний перехід біля панчішної фабрики на ще одну торговельну точку.

В ідеалі це повинно виглядати приблизно, як підземні переходи в київському метро, що кишать дрібними торговцями. Зараз сміливих підприємців, які готові окультурити це «злачне» для злодіїв і наркоманів місце не знайшлося.

- Ми збираємося зайнятися підземним переходом. Шукаємо підприємців, охочих там займатися торгівлею, - сказав Володимир Дебой

34-річний підприємець Віталій не бачить сенсу в такій ідеї. Перехід знаходиться в недалекому сусідстві від ринку. Крім того, через нього проходять явно не такі потоки людей, як у київському метро.

- Робити торгову точку заради продажу одного гулівера не має сенсу. Крім того, я думаю, що якщо міська влада дозволить нам торгувати там, нас зобов'яжуть його відремонтувати, а це кошти не малі. Перехід розсипається по частинах, - сказав Володимир.

Людмила, яка живе в мікрорайоні "Панчішна фабрика" до ідеї міської влади ставиться нейтрально, для неї головне щоб ходити через перехід було безпечно.

- Дуже страшно ходити переходом. Щоб там не зробили, але якщо можна буде спокійно ходити, то це буде добре. А торгувати, чи ні мені все одно, - каже Людмила.

Нагадаємо, в минулому році на початку червня жителі мікрорайону «Панчішна фабрика» провели акцію «За безпеку пішоходів», приводом для якої послужила чергова трагедія - загибель 23-річного хлопця в результаті страшного ДТП, що трапилося на початку травня в районі єдиного в місті підземного переходу біля панчішної фабрики.

Вони вимагали від влади відремонтувати єдиний у місті підземний перехід. У тексті звернення до влади говорилося про те, що єдиний у місті підземний перехід, розташований на даній ділянці дороги, доведений до жахливого стану. Пішоходи не хочуть користуватися ним не тільки вночі, але навіть і вдень. Такий стан справ змушує їх вибирати більш небезпечний шлях через дорогу, що неодноразово призводило до людських жертв.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: