Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 22 Лютого 2020    20:28:40
Журнал » Новини Житомира » Культура » 2011 » Лютий » 24 » 14:24:06

«Роскосмос» передасть в Житомирський музей космонавтики зразки ракетно-космічної техніки

24 Лютого 2011, 14:24:06 2026 Коментарі 0
«Роскосмос» передасть в Житомирський музей космонавтики зразки ракетно-космічної техніки
У Житомирі у музеї космонавтики імені С. П. Корольова планують створити нову тематичну експозицію «Україна і космос».

Як повідомляє «Журналу Житомира» прес-служба Житомирської облдержадміністрації, в музеї планують збудувати приміщення фондосховища, науково-технічної бібліотеки, планетарій і зали площею 107 квадратних метрів, де планується розмістити тематичну експозицію «Україна і космос».

У зв'язку з цим, губернатор Житомирської області Сергій Рижук звернувся за допомогою в її облаштуванні в Національне космічне агентство України. Генеральний директор агентства Юрій Алексєєв запевнив, що надасть всебічну допомогу музею, як інформаційно-консультативну, так і в комплектуванні експонатами.

Крім того, НКАУ звернулося до керівництва Федерального космічного агентства «Роскосмос» з проханням передати в Житомирський музей космонавтики деякі зразки ракетно-космічної техніки та матеріали, які розширять тематику музею.

Варто відзначити, що новий заступник керівника Федерального космічного агентства «Роскосмос» - Олександр Петрович Лопатин в 1978 році закінчив Житомирське вище командне училище радіоелектроніки ППО ім. Ленінського комсомолу.

Зараз в самому музеї проходить реконструкція.

У минулому році був зведений фундамент і змонтований каркас триповерхової будівлі фондосховища і планетарію. У цьому році заплановано ввести в експлуатацію фондосховище, а до Євро-2012 - зал експозиції.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: