Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    16:32:57
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2011 » Лютий » 11 » 01:31:01

  Архієпископ Гурій звільнений від управління Житомирською єпархією

  11 Лютого 2011, 01:31:01 3351 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Архієпископ Гурій звільнений від управління Житомирською єпархією
  Рішенням Синоду УПЦ, який відбувся вчора в Києві, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій звільнений (за станом здоров'я) від управління Житомирською єпархією і відрахований за штат.

  Тимчасове управління Житомирською єпархією Синод доручив митрополиту Овруцький і Коростенський Віссаріон.

  Синод також ухвалив рішення про зміну керівництва деяких Комісій і Синодальних відділів цієї Церкви.

  Рішенням Синоду архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій звільнений також з посади Голови Богословсько-канонічної комісії. Її головою призначено архієпископ Львівський і Галицький Августин.

  Крім того, було вирішено надати жіночому монастирю на честь Святої преподобномучениці Анастасії Римлянині м.Житомира статус ставропігії.

  - Таке звільнення і так здавалося б дивним, якби одночасно на Синоді не було оголошено, що жіночий монастир у Житомирі стає ставропігійний, тобто безпосередньо підзвітним київському митрополитові. А це означає, що монастир вже до звільнення Гурія просився вийти з під його управління. Що наводить на думку про зв'язок цих двох рішень і справа не тільки в стані здоров'я Гурія. Крім того, владику зняли з поста глави Богословсько-канонічної комісії УПЦ. Здавалося б звільнення від управління єпархією дало б йому більше часу для богословських праць, але вирішено інакше. - пише у своєму блозі диякон Андрій Кураєв.

  У Синоді взяли участь митрополити Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Луганський і Алчевський Іоанникій, Луцький і Волинський Нифонт, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Хустський і Виноградівський Марк, Почаївський Володимир, єпископ Сумський і Охтирський Євлогій.  http://www.fotolitopys.in.ua/static/photos/IMG_0413_.JPG  http://www.fotolitopys.in.ua/static/photos/IMG_0410__.JPG  http://www.fotolitopys.in.ua/static/photos/IMG_0392.JPG
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: