Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    08:00:10
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2011 » Лютий » 3 » 19:51:01

  Інспектори з благоустрою просять житомирян не клеїти свої оголошення на стовпах і парканах

  03 Лютого 2011, 19:51:01 2076 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Інспектори з благоустрою просять житомирян не клеїти свої оголошення на стовпах і парканах
  У лютому виповнився рік, як набули чинності зміни в Кодексі України про адміністративні правопорушення, які посилили відповідальність українців за правопорушення у сфері благоустрою міста.

  Чи лякають житомирян великі штрафи?

  Розклеювання оголошень на опорах електромереж, парканах і будинках є порушенням правил благоустрою міста. Тому за цим процесом стежать працівники КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» і муніципальна міліція. Вони проводять перевірки, спільні рейди на предмет наявності реклами та оголошень у заборонених місцях. І на поклейщиків оголошень чекає великий штраф.

  Раніше за адмінпорушення житель Житомира, який обклеює стовпи своєю рекламою, платив до 51 грн. А за новим законом стягнення складають від 340 до 1360 гривень для громадян і 850-1700 грн. для підприємців.

  Як повідомив помічник начальника КП "Інспекція з благоустрою м. Житомира" Олександр Сосновський, працівниками інспекції за минулий місяць складено 16 адмінпротоколів за розклеювання оголошень на стовпах.

  - Кожен хоче привернути увагу на себе, розмістити свою рекламу про надання послуг або інші пропозиції. При цьому всі хочуть жити в красивому місті і ходити по чистому місту, - зазначив Сосновський і закликав житомирян не порушувати благоустрій, розміщувати оголошення в газетах і безкоштовних інтернет-сайтах.

  Як відомо, розклеювання оголошень, афіш та плакатів, різного роду оголошень і реклами у місті Житомирі дозволяється тільки на спеціально встановлених стендах для оголошень і афіш "Міськдовідка" або дошках оголошень, а також на окремих об'єктах зовнішнього благоустрою, які використовуються як рекламоносії.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: