Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Четвер, 17 Січня 2019    17:15:21
  Журнал » Новини Житомира » Бізнес » 2011 » Січень » 5 » 13:53:37

  «Житомирські ласощі» у лютому затвердять договір про злиття з «Будстайл-XXI»

  05 Січня 2011, 13:53:37 3114 Коментарі 0 фото: Уніан Читать на русском языке
  «Житомирські ласощі» у лютому затвердять договір про злиття з «Будстайл-XXI»
  Акціонери ЗАТ «Житомирські ласощі» на позачергових зборах 26 лютого 2011 року мають намір затвердити договір про злиття компанії з ТОВ «Будстайл-XXI».

  Відповідне оголошення про збори акціонерів розміщено ліквідаційною комісією ЗАТ «Житомирські ласощі» в газеті «Урядовий кур'єр» від 5 січня 2010 року.

  Серед питань порядку денного також затвердження ліквідаційного балансу ЗАТ «Житомирські ласощі», затвердження висновку аудитора щодо повноти та достовірності акту передачі, затвердження акту передачі.

  Нагадаємо, в листопаді 2010 року ЗАТ «Житомирські ласощі», один з великих українських виробників кондитерської продукції (Житомир), оголосило про припинення діяльності шляхом злиття з ТОВ «Будстайл-XXI» та створення товариства з додатковою відповідальністю.

  Відповідне рішення було прийнято на загальних зборах акціонерів, яке відбулося 20 листопада 2010 року. Встановлено термін для заяви претензій кредиторами - два місяці з дня оголошення про припинення діяльності.

  Варто відзначити, що бойовики «Флагман-1» за мовчазної згоди житомирської міліції не пропустили для участі в Зборах акціонерів «Житомирських ласощів» представників власників компанії - Delta Capital SA, яка володіє 95% акцій ЗАТ.

  ДОВІДКА: Кондитерська фабрика "Житомирські ласощі" (створена в 1944 році) - один з найбільших виробників кондитерської продукції в Україні. На фабриці виробляється більше 227 видів продукції.
  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: