Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Субота, 17 Листопада 2018    06:55:31
  Журнал » Новини Житомира » Спорт » 2010 » Грудень » 22 » 15:24:50

  В Україні під Овручем мають намір побудувати трасу для Формули-1

  22 Грудня 2010, 15:24:50 1257 Коментарі 0 фото: UkraNews Читать на русском языке
  В Україні під Овручем мають намір побудувати трасу для Формули-1
  Київська обласна державна адміністрація планує побудувати автотрасу для проведення міжнародних змагань Формули-1.

  Про це в ході прес-конференції розповів голова обладміністрації Анатолій Присяжнюк.

   - Ми будемо будувати в Поліському районі міжнародну автотрасу, щоб проводити міжнародні змагання. На сьогоднішній день є інвестор. Ми затвердили проект траси "Формула-1", - зазначив Присяжнюк.

  Голова обладміністрації не озвучив інвестора. Він повідомив, що для реалізації даного проекту виділено 100 га землі, а інвестиції складуть близько 1 млрд доларів.

   - Я бачив цей проект. Він пройшов експертну оцінку в Європі, ним займається людина з Данії, який будував останні траси в Еміратах, Сінгапурі, інших країнах. Це не тільки кільце протяжністю 5,2 км, а й відповідна інфраструктура (готелі, розважальна складова, трибуни та інше), - сказав Присяжнюк.

  Голова обладміністрації повідомив, що для реалізації даного проекту буде потрібно близько 2 років. При цьому він не уточнив, коли планується почати його реалізацію.

  Також Присяжнюк повідомив, що вже створена робоча група в обладміністрації, яка займається підготовкою необхідної документації для початку реалізації проекту.


  Колесніков сумнівається, що Україна отримає право проводити перегони "Формули-1"

  Віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков вважає, що отримати право для проведення змагань "Формули-1" в Україні дуже складно, навіть маючи відповідну інфраструктуру. Про це він сказав на брифінгу.

  "Для цього потрібно заручитися підтримкою Міжнародної федерації автомобільного спорту про те, що один з етапів пройде саме в Україні, а це дуже складно", - сказав Колесніков.

  За його словами, це завдання - не набагато легше, ніж дістати проведення чемпіонату Європи з футболу або зимових Олімпійських ігор.

  Крім того, він оцінює будівництво траси для "Формули-1" в 200 млн доларів.

  "Ні для кого не секрет, що траса" Формули-1 "коштує близько 200 млн доларів", - сказав Колесніков.

  У той же час він додав, що нічого не чув про ініціативу голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка про будівництво такої траси в Київській області.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: