Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 20 Лютого 2019    01:11:52
Журнал » Новини Житомира » Події » 2010 » Грудень » 22 » 14:32:33

На Житомирському підприємстві ЕКТА-Пром збирають «Головний годинник України». ВІДЕО

22 Грудня 2010, 14:32:33 2064 Коментарі 0 фото: ТРК Житомир
На Житомирському підприємстві ЕКТА-Пром збирають «Головний годинник України». ВІДЕО
Напередодні Нового року на вежі будівлі профспілок, в Києві на майдані Незалежності, мають намір встановити новий електронний годинник.

Як стало відомо «Журналу Житомира», збирають складний електронний механізм на Житомирському підприємстві "Екта-пром".

Компоненти годиника як вітчизняні, так і зарубіжні, зокрема японські. Орієнтовна вартість проекту складає 5 млн.грн. Гроші на годинник виділили різні бізнес-компанії. Жодної копійки з державного бюджету витрачено не було.

 - Екрани можуть показувати як годинник різних форм: цифрові, аналогові на різних типах. Циферблат орієнтований під українську тематику, також можна показувати події важливі й рекламу, - розповідає Ігор Пастух - генеральний директор компанії "Екта-пром".

Згідно з угодою про реконструкцію «Головного годинника України», який підписали «Господарське управління Федерації профспілок України» та ТОВ «Тріумф-Екран» (входить до групи компаній «Енжел Кемьюнікейбел»), вони будуть замінені на інформаційне табло.

Замість існуючої конструкції на Майдані з'явиться комплекс з 4-ох світлодіодних екранів площею 29 кв.м. кожний, з можливостями використовувати анімацію і відео ролики. Також у результаті модернізації планується замінити звукову систему, щоб звучання курантів стало сучасним.

Згідно з планами, крім рубрик: «Годинник», «Прогноз погоди», «Календар» і «Курс валют», інформаційні табло здатні транслювати новини міського та державного значення, а також - комерційну рекламу.

Розміщення реклами буде здійснювати компанія «Ангел Адвертайзінг» (входить до групи «Енжел Кемюнікейбел»).
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: