Журнал Житомира
Сегодня: Пн, 22 Октября 2018    17:20:36
Головна » Новини Житомира » 2008 » Грудень » 12

Податкова міліція Житомирщини виявила 175 злочинів, із яких 139 - тяжкі

12 Декабря 2008 2334 0.0 zhzh.com.ua
Підрозділами податкової міліції Житомирщини виявлено за 11 місяців поточного року 175 злочинів, із яких 139 - тяжкі. Про це повідомили кореспондентові УКРІНФОРМу в управління податкової міліції ДПА у Житомирській області.

За словами податківців, за січень-листопад викрито 59 злочинів, пов'язаних із ухиленням від сплати податків, із них 56 - в особливо великих розмірах.

Загальна сума збитків по всіх матеріалах кримінальних справ, що перебували в провадженні протягом 11 місяців цього року (кримінальних справ минулого та поточного років), становить 5,3 мільйона гривень.

Завершено попереднє слідство та направлено до суду матеріали по 88 злочинах, із них 81 - з обвинувальним вироком (52 - тяжкі злочини). Запобігаючи незаконному відшкодуванню ПДВ з бюджету, підрозділи податкової міліції встановили 59 фактів необгрунтованих заяв до відшкодування ПДВ на суму 18 мільйонів гривень. За наслідками перевірок заявлених до відшкодування сум ПДВ (за актами документальних перевірок), порушено дев'ять кримінальних справ.

У звітному періоді міліціонери-податківці області виявили сім конвертаційних центрів та сотню фіктивних суб'єктів господарювання, на розрахункових рахунках яких заблоковано та стягнуто на депозитні рахунки (до відповідних рішень судів) близько 1,4 мільйона гривень. Порушено 23 кримінальні справи по фактах порушень податкового законодавства шляхом використання фіктивних суб'єктів господарської діяльності та конвертаційних центрів.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar