Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 04 Марта 2021    20:04:27
Житомир » Новини » Житомир » 2008 » Июль » 31 » 17:07:24

Власті Житомира закликають городян не смітити на вулицях. ФОТО

31 Июля 2008, 17:07:24 4314 Коментарі 0 Читать на русском

Власті Житомира закликають городян не смітити на вулицях. ФОТО
Купи сміття, які залишають громадяни у місцях масового відпочинку в Житомирі, комунальники не встигають прибирати.

Одинадцять років Валентина Новицька прибирає житомирські вулиці. Останнім часом, - скаржиться жінка відпочивальники кидають сміття просто собі під ноги: "Кожний ранок оце робиться. Ще хуже. А після вихідних ради не можна дати на цих бульварах".

Виступи працівників комунальних служб по телебаченню, звернення у друкованих ЗМІ, соціальна реклама із закликами не смітити успіху на разі майже не має. Щоденно з місць масового відпочинку прибиральники вивозять сміття.

Мешканець Житомира, чоловік:"Одні прибиральники не уберуть таке місто. Як ми самі не будемо смітити місто буде чистішим."

Жінка:"От даже на річку прийдеш - повно мусора, ніхто не може після себе даже убрати".

Дівчина: "Очень мало урн у нас в Житомире. Я не знаю как люди у нас мусорят, но я считаю - каждый метр должна стоять урна. Может так они научаться выкидывать мусор".

Виховання екологічної свідомості процес довготривалий, - каже Житомирський міський голова Віра Шелудченко. Разом з цим мер переконана, що за допомогою соціальної реклами владі вдасться вплинути на свідомість людей.

Віра Шелудченко, Житомирський міський голова: "Ми з початку на сіті -лайтах і Білл-бордах показали громадянам надзвичайно забруднені частини міста. Тобто, люди повинні зрозуміти, що якщо ми не будемо кожен перейматися чистотою міста, то ми отримаємо гори звалищ сміття".

Разом з тим штраф за викидання сміття в невстановленому місті становить тільки 17 гривень.

Леонід Харшан, Житомирська обласна телерадiокомпанiя

НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Новости партнеров

Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: