Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 27 Сентября 2020    16:46:24
Житомир » Новини » Політика » 2008 » Июль » 24 » 14:10:26

Симоненко в Житомирі подякував Тимошенко за підтримку

24 Июля 2008, 14:10:26 2388 Коментарі 0 Читать на русском

Симоненко в Житомирі подякував Тимошенко за підтримку

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вважає, що заяви прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко про збереження пільгового оподаткування сільгоспвиробників є підтримкою позиції КПУ в цьому питанні.

Про це П.Симоненко заявив на прес-конференції в Житомирі.

«Це - наша позиція, і ми неодноразово виступали публічно і вимагали від уряду Тимошенко у жодному випадку не знімати пільгу, по якій податок на додану вартість залишався на селі», - сказав лідер комуністів.
 
По словах Симоненко, ця додаткова пільга була відмінена для вирівнювання можливостей українського товаровиробника із закордонним, що привело б до знищення вітчизняного товаровиробника.
 
«Тому фракція комуністів у ВР не голосувала жодного разу за пропозиції, які мали відношення до програми ВТО (а це програма ВТО) і вимагала від уряду терміново переглянути свої позиції, і якщо уряд заявляє, що він підтримує позицію комуністів, то ми тільки будемо вдячні, тому що це перш за все підтримка нашого селянина», - цитує його слова УНІАН.
 
Нагадаємо, прем'єр-міністр України Тимошенко 23 липня на засіданні КМУ заявила про намір уряду зберегти пільгове кредитування для сільгоспвиробників.
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: