Живой Журнал
Сегодня: Вт, 24 Апреля 2018    07:07:40
Головна » Новини Житомира » 2008 » Липень » 4

Олег Земнухов з Житомира продає взуття з конопель. ФОТО

04 Июля 2008 5216 5.0 zhzh.com.ua
Під час Міжнародного етнофестивалю ”Країна мрій” житомирянин Олег Земнихов, продавав взуття з коноплі. Розклав крам у палатці на Алеї майстрів.

Двоє хлопців-підлітків фотографують вивіску з написом ”Взуття з коноплі” на мобільні телефони, сміються.

— Це взуття для справжніх модників. Кожна модель виготовлена руками. Навіть тканина для обуві окрашена натуральними природними фарбниками: кропива, дуб, хвоя, цибуля, горіх. Тканина з коноплі дуже прочна, не визиває алергії. А найголовніше, що тіло дихатиме навіть під час сильної жари, — рекламує продукцію Олег.

Інна Потурай, 23 роки, зупиняється біля палатки зі взуттям, перепитує, чи справді воно виготовлено з коноплі, чи нога не пітнітиме в ньому.

— Мені дуже сподобалися білі туфельки на високому підборі. За них просять 400 грн і торгуватися не хочуть. Поки не готова їх купити. Боюся, що можуть розлізтися, — ділиться жінка.

Продавець чує розмову й додає:

— Та не розлізуться вони. Повітря, яке проходить через волокна, зігріватиме ногу під час холодної погоди. Тканина не пропускатиме вологи. Купляйте, не пошкодуєте.

Середня вартість взуття — від 350 до 550 грн. Червоні жіночі черевички Олег оцінює в 500 грн, світло-сірі чоловічі в 350, чорні — в 400 грн.
Комментариев: 1
avatar
1 Леся • 10:09:37, 11 Сентября 2008
Мене звати Леся Кічура. Я головний редактор журналу «Наше ВЕСІЛЛЯ». Він виходить у Львові накладом 5 тис. і розповсюджується по західному регіоні. До нас неодноразово зверталися наші читачі із проханням подати координати людей, які займаються народними ремеслами, пошиттям одягу та виготовленням взуття.
Нарешті цілком випадково я натрапила на статтю про О. Земнухова у вашому виданні. Буду безмежно вдячна, якщо ви зможете мені подати бодай якісь координати свого народного умільця, щоб ми з ним сконтактувалися і підготували цікаве інтерв’ю.
Запишіть, будь ласка, усі мої координати:
Skype ale_nicks
e-mail: linnetta@ukr.net
linnetta@yandex.ru
тел. моб. 8-067-999-48-96
8-068-110-03-77
Чекатиму відповіді!
З повагою
Леся Кічура
avatar