Живой Журнал
Сегодня: Пн, 19 Февраля 2018    07:55:42
Головна » Новини Житомира » 2008 » Липень » 4

Шелудченко і Гундіч виключені з житомирської організації НСНУ

04 Июля 2008 4160 0.0 zhzh.com.ua
Ряди Житомирської обласної організації "Народний Союз "Наша Україна" рідшають. Мера Житомира Віру Тимофіївну Шелудченко та її заступника Гундича Ігора Петровича виключено з числа членів партії.

Таке рішення ради Житомирської регіональної організації політичної партії "Народний союз "Наша країна" було прийнто ще 11 червня 2008 року.

Крім того, під чистку потрапили Владислав Пучич, Олександр Ковалюк, Вадим Шевчук, Валерій Шелепа, Максима Хіжніченка та інші.

Також, рішенням ради затверджено заяви членів районних та міських організацій щодо виходу з лав партії. Важаються вибулими з числа членів партії такі досить відомі в місті персони як Олександр Рабинович, Сергій Сухомлін і багато інших.  Такі дані із позначкою "Офіційна інформація" наводить Житомрська газета "Інтерес". Причини подібних кроків не вказуються, пише "ПроЖитомир".

Втім, мер міста, Віра Тимофіївна давно оголосила про перехід до нещодавно створеної партії "Єдиний Центр" і її виключення з лав НУНСу є цілком логічне. Що ж до інших, можна припустити, що тут теж замішаний той самий "ЄЦ".


Комментариев: 1
avatar
1 Боря • 15:35:50, 04 Июля 2008
Нехай ховаються. Але є такі слова: " А ви, друзі як не сідайте, все-рівно в музиканти не згодитесь."
avatar