Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 18 Лютого 2019    00:24:24
Журнал » Новини Житомира » Політика » 2008 » Липень » 4 » 13:19:39

Шелудченко і Гундіч виключені з житомирської організації НСНУ

04 Липня 2008, 13:19:39 3394 Коментарі 1
Шелудченко і Гундіч виключені з житомирської організації НСНУ
Ряди Житомирської обласної організації "Народний Союз "Наша Україна" рідшають. Мера Житомира Віру Тимофіївну Шелудченко та її заступника Гундича Ігора Петровича виключено з числа членів партії.

Таке рішення ради Житомирської регіональної організації політичної партії "Народний союз "Наша країна" було прийнто ще 11 червня 2008 року.

Крім того, під чистку потрапили Владислав Пучич, Олександр Ковалюк, Вадим Шевчук, Валерій Шелепа, Максима Хіжніченка та інші.

Також, рішенням ради затверджено заяви членів районних та міських організацій щодо виходу з лав партії. Важаються вибулими з числа членів партії такі досить відомі в місті персони як Олександр Рабинович, Сергій Сухомлін і багато інших.  Такі дані із позначкою "Офіційна інформація" наводить Житомрська газета "Інтерес". Причини подібних кроків не вказуються, пише "ПроЖитомир".

Втім, мер міста, Віра Тимофіївна давно оголосила про перехід до нещодавно створеної партії "Єдиний Центр" і її виключення з лав НУНСу є цілком логічне. Що ж до інших, можна припустити, що тут теж замішаний той самий "ЄЦ".


Коментарів: 1
1 Боря   • 15:35:50, 04 Липня 2008
0

Нехай ховаються. Але є такі слова: " А ви, друзі як не сідайте, все-рівно в музиканти не згодитесь."
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: