Журнал Житомира
Сегодня: Сб, 20 Октября 2018    21:29:00
Головна » Новини Житомира » 2008 » Червень » 20

На Житомирщині керівники сільгосппідприємства привласнили земельні сертифікати на 2,5 млн. грн.

20 Июня 2008 2678 0.0 zhzh.com.ua
Працівниками УБОП УМВС в Житомирській області викрито злочинне угрупування, яке на протязі 2007-2008 років, підроблюючи документи, укладало фіктивні договори покупки-продажу майнових і земельних сертифікатів членів-засновників одного з колективних сільськогосподарських підприємств Андрушевського району Житомирщини.

Про це «Журналу Житомира» повідомили в прес-службі МВС.

Як повідомив начальник управління боротьби з організованою злочинністю УМВС в Житомирській області Едуард Федосов, в цілому члени угрупування, до складу якого входили також і представники сільської ради, привласнили майнові і земельні сертифікати на загальну суму близько 2,5 млн. гривень.

На сьогодні вже встановлена незаконність проведених операцій із земельними ділянками загальною площею близько 500 га.

18 червня два з основних фігурантів справи – керівника і головного бухгалтера підприємства – затримано вартою порядку.

Як з'ясувалося в ході розслідування, 48-річний керівник підприємства вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини, втім, як і головний бухгалтер підприємства – 40-річна мешканка Андрушевського району (Житомирська обл.).

Зараз розслідування кримінальної справи, збудженої по ч.2 ст.358 Кримінального Кодексу (підробка документів, використання підроблених документів) продовжується.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar