Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    02:34:26
  Журнал » Новини Житомира » Культура » 2008 » Червень » 17 » 15:14:18

  Житомирська хорова капела "Орея" потрапила в число кращих ансамблів світу

  17 Червня 2008, 15:14:18 2478 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Житомирська хорова капела

  Житомирська міська хорова капела "Орея" вперше потрапила в число 12 кращих професійних ансамблів світу. Таке рішення ухвалила Організація професійних менеджерів хорового співу "Поліфолія", яка існує на півночі Франції.

  Нещодавно колектив отримав сьоме міжнародне гран-прі після вдалого виступу на міжнародному конкурсі хорового співу, який відбувся в місті Марібор (Словенія).
   
  Житомирська хорова капела потрапила в п'ятірку кращих колективів, які співали у фіналі конкурсу. "Ми в ході конкурсу заспівали три найскладніші програми - стародавню слов'янську, вільну і авангардну. Артисти дуже втомилися, а відбір був настільки жорсткий, що нам важко було усвідомити навіть власний успіх", - відзначив Олександр Вацек.
   
  Нині "Орея" дає добродійні концерти в Житомирі. Під час виступу в Семінарійном костьолі міста Житомира в залі знаходилися представники Корпусу миру. Одна з них, американка Ненсы Йотт, яка приїхала до Житомира з Філадельфії, відмітила: "Філадельфія - це край мистецтва, тому нас важко чимось здивувати. Проте я ще ніколи не чула такого прекрасного акапельного хору. Хотіла б, щоб мої співвітчизники також змогли це почути", - сказала Ненсі.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: