Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 24 Січня 2020    09:13:31
Головна » Публікації » Інтернет

МРТ томограф Canon (Toshiba) Medical


МРТ томограф Canon (Toshiba) Medical

На додаток до лінійки високотехнологічних продуктів з широким спектром можливостей, Canon розробила нову програму під назвою Collaborative Imaging, призначену для розгляду можливостей компанії. Medical Systems вийшла на новий рівень співпраці з клієнтами завдяки інтеграції даних радіології з їх корпоративними ІТ-мережами. Лінійка магнітно резонансних томографів Toshiba відкриває безліч можливостей для користувачів, що дозволяє ефективніше проводити обстеження та ставити точні діагнози пацієнтам.
 

Особливості застосування

МРТ обладнання від Toshiba дозволяють показувати дані зображень завдяки розгалуженій системі Canon, яка може проходити через корпоративну мережу одразу для п'яти різних сфер обстеження:

 • інсульт;
 • легені;
 • печінка;
 • опорно-руховий апарат;
 • структурні зображення серця.

Наприклад, для випадку інсульту протокол неконтрасної візуалізації головного мозку, який виконує магнітно резонансний томограф від Canon, може виконати п'ять досліджень з дозою опромінення менше 5 мЗв, і надати звіт на лікарняний стіл менш ніж за п'ять хвилин. Це є важливим фактором при постановці діагнозу, оперативності реагування на серйозні захворювання.

Особливі функціональні можливості магнітно резонансних томографів Canon доступні завдяки тому, що ще в 2015 році компанія придбала Olea Medical – потужні передові технології, які зробили МРТ Toshiba одними з найкращих видів обладнання у світі.
 

Новий шлях – нові можливості

Canon має дозвіл 510 (k) для системи Vantage Orian – новий преміальний широкосмуговий сканер на 1,5 тесла, який компанія вперше представила на Європейському конгресі радіологів (ECR) 2018 року в березні.

Для розробки МРТ Vantage компанія повністю перебудувала цифрову архітектуру MRI, перемістивши електроніку в порт сканера. Це дозволило використовувати незалежний аналого-цифровий перетворювач (АЦП) для кожного з 128 каналів системи. Магнітний резонансний томограф також оснащений столом, що може зніматися за необхідності. Він підтримує технологію шумозаглушення Pianissimo і розважальну систему для пацієнтів MR Theater, які є на таких томографах від Тошиба, як Elan або Aquilion.
 

Технічне оновлення

Що стосується програмного забезпечення, то для своїх томографів Toshiba намагається робити все, аби удосконалити робочий процес. Якщо розглядати це на прикладі Orian і Vantage Galan, то ми можемо побачити чотири основних поліпшення:

 • Quickstar. Нова техніка МРТ Canon, яка підтримує візуалізацію черевної порожнини при диханні за рахунок зменшення артефактів пацієнта.
 • KneeLine Plus. Технологія, яка автоматично вирівнює площину зображення в коліні, аналогічно методикам NeuroLine і CardioLine.
 • FSE Dixon. Метод сканування МРТ на основі Dixon, який був адаптований для використання з послідовностями FSE.
 • Поліпшення в обладнанні для МРТ паралельної візуалізації Speeder:
  • Multiband Speeder. Дозволяє користувачам отримувати два зріза одночасно.
  • KT Speeder. Удосконалення, що дозволяє відбирати проби в просторі і часі для забезпечення більшого прискорення при скануванні.

Постійні вдосконалення Тошиба зробили томографію більш доступною та ефективною. При цьому апарати компанії можна купити за ціною, яка повністю відповідає можливостям обладнання, та є повністю виправданою та справедливою.


23 Вересня 2019 338
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: