Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 21 Вересня 2019    22:45:15
Головна » Публікації » Інтернет

10 речей, які варто зробити восени, щоб підняти собі настрій


10 речей, які варто зробити восени, щоб підняти собі настрій

Як завжди після літа «несподівано» настає осінь. Є, звичайно, люди, яких осінь надихає. На вірші або на подорожі, наприклад. Але багато хто з нас при настанні холодів банально починає впадати в легенький смуток і свого роду осінню депресію.

Автори журналу sparkmedia.com.ua поділилися з нами ідеями, які допоможуть порадувати себе в цей перехідний період з літа в осінь, з канікул на навчання, з відпустки в роботу.

1. Помрійте!

Мріяти не шкідливо і навіть корисно. Важливо створити тишу, сконцентруватися на своїх бажаннях і відчуттях і просто слухати себе. Мрії збуваються частіше, якщо приділяти їм час!

2. Складіть список книг, які варто прочитати

Не обов'язково читати тільки нових для вас авторів. Можете перечитати стару-добру улюблену книгу. Головне, щоб ви отримали задоволення від прочитаного.

Складіть список книг, які хочете прочитати. Таким чином кожен осінній вечір буде приносити вам радість, нові емоції і знання.

3. Прогулянки на свіжому повітрі

Дощ закінчився? Ура! Швидше гуляти. Спочатку лінь навіть одягатися і виходити в холод. Але просто треба лише одягнутися тепліше і зробити перший крок за поріг!

Після прогулянки ви будете говорити собі "спасибі", що не провела цю годину перед телевізором в компанії з чаєм і печивом. Зараз тільки зайвих кілограмів не вистачало!

4. Фотографії з літа

Погода не сприяє прогулянці? Займіться приємними домашніми справами, які постійно відкладаєте. Наприклад, розберіть і віднесіть на друк фотографії, що накопичилося за літо.

І справу корисна зробите і емоції приємні від спогадів про відпустку гарантовані.

5. Фітнес, басейн або танці?

Запишіться в спортивну секцію або на танці. Позитивні емоції, внесок в здоров'я і красу забезпечені!

6. Похід в кіно, театр або ресторан

Любіть перебувати на людях? Сходіть в кіно, театр або ресторан в найближчий вихідний день.

7. Зустрічі зі старими друзями

Великі скупчення людей вас стомлюють? Любіть говорити і вмієте парувати? Можливо, ви інтроверт ... Зателефонуйте або напишіть старим друзям, з якими давно не бачилися! Домовтеся про зустріч або просто поговоріть по душах.

8. Прикрасьте свій будинок

Не обов'язково купувати щось істотне. Іноді просте прибирання, перестановка меблів і букет квітів творять чудеса. Настрій піднімається і хочеться танцювати!

9. Покупки

Любіть порадувати себе новим одягом? Або можливо іноді балуєте себе красивою канцелярією? В цьому немає нічого поганого. Просто не робіть необдуманих покупок! Подивіться на те, що вже у вас є, обміркуйте список бажаних покупок, запишіть.

Не поспішайте купувати, щоб покупки не приносили вам почуття провини або розчарування. Зачекайте хоча б одну годину. Обміркуйте чи дійсно ці речі вам потрібні. А тепер вперед, за покупками!

10. Пограйтеся з дитиною

Проявіть фантазію і згадайте дитинство. Будьте уважні і терплячі і позитивні емоції забезпечені.

Сподіваюся ці ідеї допоможуть вам отримати позитивні емоції і стати хоч трохи щасливішими навіть в холодні осінні дні!


11 Вересня 2019 92
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: