Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 19 Серпня 2019    17:11:42
Головна » Публікації » Інтернет

Переваги цілодобової послуги евакуатора


Переваги цілодобової послуги евакуатора

Часом поломка машина стається просто на дорозі. В разі серйозної несправності її механізмів виникає необхідність скористатися допомогою професіоналів. Постає питання транспортування засобу. Доставити автомобіль До найближчої СТО допоможе евакуатор. Для того щоб скористатися даною послугою необхідно мати всі документи на автомобіль, які затвердять що замовник послуги є його власником.

Евакуація автомобілів у місті Львові є профільною послугою компанії Евакуатор Львів. Працівники організації https://evakuator.lviv.ua/ мають багаторічний досвід, завдяки чому знають як впоратись з задачею будь-якої складності. За максимально короткий термін транспортний засіб клієнта буде акуратно доставлений до місця призначення. Перевагою цієї компанії є те, що вона працює цілодобово і без вихідних. Звернутися за допомогою автомобіліст може в будь-який момент, адже в екстрених ситуацій немає вихідних чи обідів. Евакуатор Львів надає додаткові послуги: попутний евакуатор по Україні, країнах СНД та Європі, транспортування автомобіля евакуатором до інших обласних центрів, перевезення авто в міста регіону, виклик евакуатора зі Львова за кордон.
 

Евакуатор - помічник автомобіліста


У випадку виникнення різноманітних неприємних ситуацій на дорозі, евакуатор є найкращим помічником автомобіліста. Компанії, які надають послуги подібного транспортування спеціалізуються на евакуації транспортних засобів різних категорій. Краще за все мати в своїй телефонній книжці одразу декілька номерів служб евакуації автомобілів. Краще за все надавати переваги компаніям, які працюють цілодобово, адже поломка може статися коли завгодно.

Евакуатори з’явились відносно недавно, але вже встигли завоювати велику популярність. Швидкість, безпека та зручність заохочують автомобілістів користуватися таким засобом. На сьогоднішній день є декілька видів евакуаторів. Всі вони створені для транспортування різних видів автомобілів. Така техніка оснащена всім необхідним для якісного та безпечного переміщення транспортного засобу. При замовленні евакуатора диспетчер має уточнити всю необхідну інформацію для того щоб вислати підходящий тип евакуатора.

Найчастіше використовують евакуатор з ломаною платформою. За допомогою гідравлічної чи електричної лебідки зламане авто завозиться на платформу та закріплюється за допомогою спеціальних упорів та ременів.


17 Липня 2019 104
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: