25 квітня, 2024
Ми в соцмережах

Що ми знаємо про діяльність IT-тестувальника?

  • 15 липня, 2019 12:39
Сьогодні можна спробувати себе у самих різних сферах діяльності, і одна з найцікавіших і сучасних – IT-сфера. Навіть якщо ви в ній тільки новачок, ви матимете змогу, поступово просуватися кар'єрними сходинками, і отримувати нові знання та досвід. Сьогодні кожен другий може стати IT-тестувальником. Діяльність такого спеціаліста заключається у наступному: такий спеціаліст отримує на розгляд нові додатки та сайти, що розроблялися IT-фахівцями. Таким чином, він контролює роботу таких додатків та сайтів, вказуючи на недоліки та дефекти роботи даних продуктів. Отже, як нам розповіли в компанії https://sqa.lviv.ua/yak-staty-testuvalnykom-za-5-misyaciv, діяльність такого спеціаліста, просто необхідна на сьогоднішньому IT-ринку, адже додатків та сайтів створюється чимало, а от тестити такі платформи, у творців не завжди виходить, через брак часу. Тому і шукають молодих та амбітних спеціалістів, які б могли пильно контролювати роботу нових продуктів, і сприяти покращенню їх роботи.

Цей вид роботи нещодавно став повноцінною професією, адже раніше тестування додатків чи сайтів були тимчасові, і зазвичай, були пробні матеріали які дають на невеликий термін для вивчення його професіоналами до випуску. Але тим не менш, компанії сьогодні раді тестувальникам, які вже мають досвід, аніж тим, хто тільки-тільки вчиться такій діяльності.
 

Про тонкощі IT-сфери


Важливо розуміти, що сьогодні дана галузь являється передовою. Вона включає в себе чимало підгалузей, які, власне, формують сьогоднішній ринок, а саме: економіка, політика, роботобудування, робота над інтернет-контентом різних ЗМІ, наукових джерел, а також кібер-сфера та ігрові платформи. Все це сьогодні дуже актуально і має величезних попит. Більше того, дана сфера охоплює не лише вітчизняний ринок, а і іноземний, завдяки чому, йде міжнародна співпраця.

Безумовно, щоб стати IT-тестувальником, необхідно знати сьогоднішній IT-ринок, вміти працювати на різних мовах, бути активним і завзятим. Не варто кидатися тестувати будь-що, адже не факт, що за вашу роботу вам щось «капне» в гаманець. Краще за все співпрацювати з перевіреними компаніями, які працюють чесно та прозоро.
 

Обираємо платформу для тестингу


Говорячи про компанію, яка пропонує вам стати тестувальником, важливо врахувати:
  1. Зверніть увагу на те, наскільки популярна і актуальна компанія перед вами. Важливо, щоб компанія пропонувала до вивчення якісний і цікавий продукт, а також гарантувала достойну зарплатню за тестування того чи іншого продукту;
  2. Щоб не потрапити у лапи аферистів, досконало вивчіть IT-компанії та вивчіть відгуки про їх діяльність. Якщо все «чисто» і чесно – сміливо йдіть у тестувальники продукту від такої компанії.
Поділитись

Новини по темі: