Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 18-01-2022    13:00:10
Головна » Публікації » Інтернет

Промислові знищувачі комарів: як обрати?


Промислові знищувачі комарів: як обрати?
Це спеціальні пристрої, які призначені для боротьби з комарами. Такі прилади можуть бути як стаціонарні, так і переносні. Стаціонарні промислові Знищувачі є досить громіздкими і вимагають підключення до електромережі. Переносні пристрої мають невеликі розміри і їх можна використовувати в будь-якому місці. Принцип дії таких приладів заснований на використанні УФ-випромінювання.

Найпоширенішим приладом є лампа від комарів, яка володіє універсальним застосуванням.

Технічні параметри

Також промислові Знищувачі можуть мати різну потужність. Якщо вам потрібен знищувач комарів для заміського будинку або дачі, то вибирайте модель з меншою потужністю.

  • У квартирі або в офісі краще використовувати прилад з більшою потужністю, щоб комарі не докучали вам протягом усього дня.
  • Як правило, промислові Знищувачі оснащуються двома вентиляторами, завдяки яким повітря навколо приладу циркулює. Таким чином, в приміщенні створюється зона без комарів.
  • Чим вона більша, тим більше комах знищується. Але, з іншого боку, чим потужніший знищувач, тим він дорожче.
  • Слід зазначити, що деякі моделі мають вбудований вентилятор, який створює повітряний потік. Він вбиває комарів, а потім їх залишки змиваються в каналізацію.


У деяких моделях є спеціальний відсік, в який можна складати мертвих комах. Промислові Знищувачі повинні бути надійними і довговічними. Вони повинні мати міцний корпус і хорошу систему вентиляції.

На що звернути увагу

Якщо вам необхідно знищувати комарів у великих приміщеннях, то найкраще вибрати потужні пристрої. Для невеликих приміщень досить буде вибрати більш компактні моделі. Вартість промислових знищувачів комарів може бути різна. Їх використовують в закритих приміщеннях: на літніх верандах, в альтанках, на балконах. Такі пристрої можуть працювати на вулиці або в приміщенні. Вони можуть бути стаціонарними або переносними. Залежно від того, де вони будуть використовуватися, вони бувають:

  • вуличними;
  • підлоговими;
  • переносними;
  • настінними.


Як правило, всі промислові Знищувачі оснащені ультрафіолетовими лампами, які не дають комарам можливості розмножуватися і жити в навколишньому середовищі. Завдяки такому освітленню комарі гинуть, а разом з ними і мухи, кліщі, блохи та інші комахи.

У ньому комарі не можуть жити і розмножуватися. Комарі, яких приваблює світло, потрапляють в пастку і гинуть. Знищувачі комарів безпечні для людей і домашніх тварин. Вони не виділяють запаху і працюють безшумно. Існують різні моделі знищувачів комарів.


13-01-2022 64
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: