Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 27-01-2022    04:12:13
Головна » Публікації » Інтернет

Світлодіодні панелі: економічно та зручно


Світлодіодні панелі: економічно та зручно
Нині неможливо знайти на ринку більш економічного джерела світла, ніж світлодіодні рішення https://unilem.com.ua/svitilniki/paneli/. Обираючи люстру або навіть звичайну лампочку, покупці вважають за краще витратити трохи більше грошей і забути про заміну освітлення. Великою перевагою світлодіодів є їхній тривалий термін служби (приблизно до 50 000 годин). Для порівняння: класичну лампочку потрібно міняти кожні 3-4 місяці, а галогенні лампи щороку.

Світлодіоди — відносно нове джерело світла, що набирає популярності. Серед переваг світлодіодів треба підкреслити:

  • енергоефективність,
  • тривалий термін служби,
  • екологічність.


Світлодіодні панелі — сучасне рішення, яке швидко замінює традиційні лампи розжарювання у багатьох сферах.

Чому користувачі обирають світлодіодні лампи?

Світлодіоди можуть випромінювати світло певного кольору, а встановлена система RGB дозволить отримати практично будь-який колір освітлення. Різнобарвна стіна в холі може гармоніювати зі світлодіодними лампами на стелі, а біла мінімалістична кухня під час романтичної вечері може бути наповнена різнобарвним легким туманом.

У світлодіодному освітленні можна керувати не лише кольором, а й інтенсивністю світла. Затемнення здійснюється шляхом зменшення сили струму, тому можна створити романтичну атмосферу в спальні або розслабитися на дивані.

Екологічність

Світлодіодне світло екологічне та безпечне для навколишнього середовища. Лампи не містять токсичних матеріалів (ртуть та інші небезпечні метали) та підлягають 100% переробці після закінчення терміну служби. Хімічні сполуки, що містяться у світлодіодах та відповідають за колір світла (люмінофор), не є шкідливими. Встановлення світлодіодного освітлення в дитячій кімнаті зменшить кількість шкідливих факторів, що впливають на здоров'я дитини. 

Завдяки своїй високій ефективності світлодіоди виробляють багато енергії та мало тепла. Навіть якщо світлодіодна лампа пропрацює довгий час, можна бути впевненим, що дитина не обпечеться, доторкнувшись до неї. Чим менше нагріваються світлодіоди, тим менша ймовірність спалаху. Ось чому варто встановити такі лампи у джерелах світла, з якими користувачі мають прямий контакт, та у світильниках з натуральних матеріалів (дерево, текстиль).

Серед переваг можна згадати, що такі панелі не споживають багато електроенергії у ввімкненому стані, більш стійкі до пошкоджень і можуть давати сфокусований промінь світла.

Світлодіодне світло однозначно вважається сучасним та інноваційним. Енергозберігаюче, екологічне та довговічне, воно присутнє як у мінімалістичних квартирах, так і в деяких прикрасах та аксесуарах. Завдяки його можливостям можна змінити атмосферу інтер'єрів, привнести романтичні настрої та висвітлити важкодоступні місця.

Універсальне та безпечне світло працюватиме у дитячій кімнаті, ванній або на сходах. Попри високу ціну, покупка світлодіодів на довгу перспективу окупається, а додаткові вкладення у стабілізатор гарантують, що не буде проблем із їх використанням.


27-12-2021 116
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: