Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 18-01-2022    12:21:29
Головна » Публікації » Інтернет

Вибір-2021: українці визнали ЦирюльникЪ Barbershop найкращою чоловічою перукарнею року


Вибір-2021: українці визнали ЦирюльникЪ Barbershop найкращою чоловічою перукарнею року

У столиці відбулося нагородження найкращих компаній та брендів на вітчизняному ринку. У рамках міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2021» було обрано лідерів ринків у різних галузях бізнесу. Мережа традиційних чоловічих перукарень ЦирюльникЪ Barbershop втретє отримала найвищу нагороду журі та споживачів у номінації «Кращий барбершоп України».

«Першу нагороду «Вибір року» ми отримали у 2019 році. І ось уже третій рік поспіль підтверджуємо своє право носити звання найкращого барбершопу України. Ми почали працювати у 2014 році у Броварах. На сьогодні у нас вже три барбершопи у Броварах та ще 16 чоловічих перукарень у столиці. Фактично ми є найбільшою мережею барбершопів у Києві та області. У нас працює понад 100 професійних майстрів, маємо власну Академію перукарського мистецтва, де навчаємо всіх бажаючих. Щодня в нашій мережі обслуговується понад 1000 чоловіків, підлітків та дітей-хлопчиків. Останні роки у зв'язку з пандемією нам дуже непросто. Довелося закрити кілька закладів, відвідуваність впала, але ми не здаємось і ця нагорода для нас дуже важлива. Насамперед це висока оцінка від наших клієнтів. Нас знають, до нас ходять і нам довіряють», – розповідає засновник мережі ЦирюльникЪ Barbershop Андрій Остапчук.

Мережа чоловічих перукарень ЦирюльникЪ Barbershop працює у Києві та Броварах. Барбершопи оформлені у класичному для таких закладів стилі 30-х років США. Всіх гостей тут пригощають кавою, чаєм та міцними напоями, є зона відпочинку з ігровою приставкою, журнали та атмосфера чоловічого клубу. Тут надається комплекс послуг:

  • чоловічі стрижки
  • стрижки бороди та вусів
  • укладання та камуфлювання волосся
  • гоління небезпечною бритвою


У перукарнях можна також купити професійні засоби для догляду за чоловічим волоссям та бородою. Працюють перукарні щодня з 10:00 до 21:00. Записатися на стрижки можна на сайті або за телефоном: 0800331771 (в межах України безкоштовні дзвінки).


14-12-2021 182
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: