Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 18-01-2022    13:14:28
Головна » Публікації » Інтернет

Особливості, які треба знати, обираючи якісні цибулини тюльпанів


Особливості, які треба знати, обираючи якісні цибулини тюльпанів

Тюльпани належать до трав'янистих рослин сімейства лілейних. Вони мають дуже короткий термін цвітіння, але однак, користуються популярністю у квітникарів.

Для їх розведення використовуються цибулини яйцеподібної або грушоподібної форми, вкриті щільною лусочкою. Їх розмір, форму та фарбування визначає видова приналежність. Завдяки особливій формі в цибулинах тюльпану https://cib.net.ua/ua/tjulpany/ зберігаються всі необхідні мікроелементи та поживні речовини, що забезпечують подальше активне зростання та розвиток рослини.

Особливістю бульби є здатність формування дочірніх бруньок, які протягом сезону перетворюються на повноцінний посадковий матеріал.

Різновиди та сорти тюльпанів

Найбільш поширеною видовою класифікацією є та, що заснована на формі бутону. Він може бути:

  • лілієподібним;
  • махровим;
  • овальним;
  • чашоподібним;
  • келихоподібним.


Гібридні сорти можуть мати досить екзотичні форми, а їх пелюстки бувають хвилястими чи бахромчатими. Завдяки досягненням селекції, забарвлення тюльпану варіюється в широкому діапазоні. Крім монобарвних сортів, зустрічаються багатобарвні з незвичайними градієнтами. Легенда про чорний тюльпан давно стала реальністю, адже темно-фіолетові, практично чорні відтінки вже не рідкість.

Особливості розведення тюльпанів

Для отримання очікуваного результату важливою умовою є якість посадкового матеріалу. Цибулини тюльпанів можна купити й на ринку або у квітковому магазині, але не завжди їхня якість відповідає очікуванням. Крім того, вони можуть бути уражені мікроорганізмами або бактеріями, що призведе до зараження ґрунту та загибелі рослини. У цьому питанні доцільно віддавати перевагу компаніям, які мають багаторічний досвід та хорошу ділову репутацію.

Наприклад, агрофірма Сib займається вирощуванням тюльпанів на зріз, а також заготівлею посадкового матеріалу та селекцією нових сортів. Якість її продукції підтверджена численними всеукраїнськими та міжнародними нагородами. Компанія використовує власні теплиці, складські та перебірні приміщення, оснащені інноваційним обладнанням, що забезпечує сприятливий мікроклімат. Перед відправкою вся продукція ретельно переглядається та перебирається. До вибраних сортів також додається докладна інструкція з правилами посадки та догляду, термінами та способами підживлення рослини.


11-12-2021 166
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: