Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 18-01-2022    11:39:39
Головна » Публікації » Інтернет

Біг, як спосіб життя: історія Ігоря Сподіна


Біг, як спосіб життя: історія Ігоря Сподіна
Корисних і цікавих блогерів сьогодні не так багато, як здається. Переважна більшість транслює в мережі свої статки, статус, чим не викликає нічого, крім заздрощів. Проте є і ті, хто намагаються своїм прикладом мотивувати. Це ті, хто маючи непростий життєвий шлях, дійшли до мети, і тепер можуть поділитися всіма секретами, цікавинками та історіями зі своїми читачами. Один з таких блогерів – Ігор Сподін.  

Ігор – відомий марафонець, який описує свої забіги в блозі, чим надихає багатьох спробувати себе у різних видах спорту. У дитинстві спортсмен займався футболом, відвідував секцію плавання. Але після 30 років у нього почалися проблеми зі здоров'ям. Як багато хто з нас, він почав займатися спортом для того, щоб поліпшити стан свого здоров'я, описують історію його шляху на сайті http://uanews.pp.ua/marafonets-ihor-spodin-z-lyubyteliv-u-profesionaly/.   

Про біг і його особливе місце в житті Ігоря Сподіна  

Ігор протягом декількох років бере участь в забігах. За цей час він встиг стати відомим марафонцем, описав чимало своїх забігів в блозі, чим зацікавив багатьох спробувати біг. Як і планував спортсмен, спорт покращив його стан здоров’я і самопочуття. За його словами, біг дозволяє йому почуватися на 10 років молодшим. Що стосується самих марафонів, то Сподін відвідав різні марафони в більше ніж 10 країнах і виграв не одну нагороду.

З цікавих фактів – Ігор не лише займався спортом «для себе», він залишив роботу для того, щоб почати професійно бігати, а це доволі серйозний крок. Запорука успіху – щоденні тренування. Для Ігоря Сподіна – це справжній ковток свіжого повітря. Він може бігати без зупинки протягом 2-3 годин, що звучить фантастично! 

Про блог Ігоря Сподіна 

Оскільки Ігор Сподін швидко почав набирати популярність серед поціновувачів спорту та марафонів, у нього з’явився свій блог, де він активно ділиться історіями про забіги, розповідає, що саме вплинуло на його рішення почати бігати, спілкується з однодумцями. В його статтях можна підкреслити багато корисного. Він неодноразово розповідав і про перемоги, і про поразки, при чому, і те й інше описував з гордістю. Тому блог Ігоря Сподні буде цікавий як новачку-марафонцю, так і професійному спортсмену. А унікальні світлини додають особливої атмосфери історіям, та дозволяють поринути у ті самі забіги, про які пише Ігор Сподін.

30-11-2021 316
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: