Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 05-12-2021    01:08:08
Головна » Публікації » Інтернет

Де купити оригінальні запчастини Cummins?


Де купити оригінальні запчастини Cummins?

Торгова марка Cummins займає лідируючі позиції на ринку дизельних двигунів протягом майже століття. Можна пишатися тим, що кожен десятий мотор у світі вироблений на її заводах.

Головний офіс компанії знаходиться в США (штат Індіана), а безліч представництв - майже у всіх країнах світу. У цьому основне виробництво фірми зосереджено у Америці, а й у Китаї. Її основний продукт – дизельні двигуни об'ємом до 120 л та потужністю до 5000 л. с.

Визначальною особливістю двигунів Cummins є використання насос-форсунок і, отже, відсутність ТНВД. Завдяки цьому при технічній несправності автовласник може без проблем дістатися найближчого магазину або сервісного центру навіть при непрацюючому циліндрі. Єдиним мінусом є те, що в цьому випадку ремонт обійдеться дорожче.

Мотори цього бренду відповідають усім світовим вимогам у сфері технічної, експлуатаційної та екологічної безпеки. Вона служить зразком для менш відомих або не таких успішних компаній, адже настільки високу планку в моротобудуванні дуже важко подолати.

Дизелі Cummins адаптуються до експлуатації в будь-яких екстремальних умовах, мають низьку витрату палива і, головне, добре працюють на пально-мастильних матеріалах нашого виробництва.

Запчастини, виготовлені на цьому заводі, підлягають жорсткій системі якості і нічим не поступаються деталям первинного збирання. Щоб відрізнити оригінальний товар від підробки, варто знати кілька нюансів. Величина пакування завжди відповідає розміру самої запчастини. На спеціально позначеному місці коробки має бути етикетка, де позначено номер деталі за каталогом. За бажання його можна легко перевірити. Одним із головних розпізнавальних ознак є логотип фірми, напис «Genuine parts» та відсутність на товарі різних нерівностей та слідів неякісної обробки. Часто компанії використовують для пакування скотч із принтом своєї назви.

Не варто вестися на хибну економію та купувати вироби. Вони спочатку приречені на недовгу роботу, адже дешевизна виникає внаслідок використання неякісних матеріалів. Навіть найновіший двигун може постраждати, якщо його власник заощадить хоч на одній запчастині. Оригінальні деталі Cummins мають гарні якісні характеристики та вдихнуть у дизельний двигун нове життя.

Технокомплект: продаж запчастин для дизельних двигунів та спецтехніки. Телефонуйте, знайдемо все. Доставка здійснюється на всій території України офіційними службами перевізниками.


09-11-2021 96
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: