Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пт, 03-12-2021    06:41:39
Головна » Публікації » Інтернет

Мінеральні утеплювачі: базальтова вата


Мінеральні утеплювачі: базальтова вата
Застосування матеріалу обумовлено його унікальними якостями. Він відноситься до мінеральних негорючих виробів. Базальтова вата пожежобезпечна, не боїться впливу хімічно агресивних середовищ, стійка до біологічного ураження. До того ж вона не схильна до впливу гризунів і птахів. Доступна базальтова вата у Фенікс Центр за найпривабливішими цінами.

Переваги базальтової вати

Мінеральна вата має високу жорсткість, тому при установці не утворюються містки холоду. Матеріал володіє високими теплоізоляційними властивостями. Завдяки їх застосуванню можна скоротити витрати на обігрів приміщення, підвищити КПД системи опалення. Мінеральні плити добре пропускають повітря, що дозволяє стінам в приміщенні дихати.

При цьому матеріали не дозволяють волозі проникати всередину, забезпечуючи нормальну циркуляцію повітря. Крім того, базальтовий утеплювач перешкоджає проникненню в приміщення сторонніх запахів.

Застосування базальтового утеплювача

Мінеральна негорюча вата використовується для виробництва плит, в якості звукоізолюючого матеріалу, а також для ізоляції комунікацій.

  • У будівництві її застосовують для утеплення стін, покрівлі, перекриттів, підлог.
  • Також матеріал добре справляється із завданням утеплення фасадів будівель, цоколів і вентильованих фасадів. Утеплювач з базальтових волокон добре підходить для теплоізоляції систем водопостачання, а також інженерних комунікацій, до яких відносяться труби.
  • Крім того, він сприяє зниженню рівня шуму, а значить, шумопоглинання підвищується.
  • Його застосовують в якості шумоізоляції автомобілів, залізничних вагонів, літаків.


Щоб відповісти на це питання, давайте трохи розберемося в технології виробництва цього матеріалу. В результаті розплавлення гірських порід отримують базальтові нитки. Вони просочуються спеціальним складом з цементу і базальтового волокна. Отримане таким чином волокно проходить обробку і скручується в рулони. А потім, вже на наступному етапі, готові мати або плити укладаються на спеціальні напрямні. Так виходить матеріал, який може захистити будь-яку будівлю від всіх видів зовнішніх впливів.

Ось приклад, як захищаються стіни житлового будинку. Завдяки таким матеріалам вони не піддаються усадці та деформації. Крім того, утеплювач здатний захистити будинок від пожежі і забезпечити комфортний мікроклімат приміщень. При цьому матеріали легко піддаються обробці й мають тривалий термін служби.


25-10-2021 164
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: