Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 05-12-2021    03:22:51
Головна » Публікації » Інтернет

Деревостружкова плита: особливості та переваги


Деревостружкова плита: особливості та переваги
Якщо необхідно на комфортних і вигідних умовах придбати деревостружкову плиту або ДСП, варто вивчити пропозицію компанії Томек. Дана організація пропонує подібну продукцію високої якості та на максимально вигідних умовах. Вибрати товар з каталогу, оформити покупку з доставленням можна на сторінці https://tomek.lviv.ua/. У представленій нижче інформації докладно описано, що становить собою деревно-стружкові плити, якими перевагами характеризується.

 Характеристики ДСП

Подібні плити виготовляються з хвойної або листяної сировини. Застосовується технологія гарячого пресування. До складу даного матеріалу входять синтетичні смоли формальдегідів. Вони забезпечують максимально міцне зв'язування волокон. Серед основних характеристик подібного деревного матеріалу можна виділити кілька особливих факторів.

Основа підходить для створення перегородок, корпусних меблів. На цей момент в інтернет-магазині можна купити екологічно безпечний ДСП, а також плити з невеликим вмістом формальдегіду. Останній необхідно використовувати при облаштуванні промислових і виробничих будівель, вони підходять для облаштування житлових приміщень.

Також плити за своїми характеристиками розрізняються на кашировані та ламіновані. Йдеться про спеціалізоване захисне і декоративне покриття. Ламіновані варіанти характеризуються більш високими показниками витримки тиску і температурних стрибків. Такі плити користуються найбільшою популярністю на меблевих фабриках. Ламінована плівка дозволяє отримати плити ДСП в різних відтінках і колірних рішеннях. Вони можуть бути глянцевими і матовими. Великою популярністю користуються плити, які імітує натуральне дерево.

Переваги ДСП

У компанії Томек плити ДСП користуються чималою популярністю. Причина в тому, що вони характеризуються такими позитивними якостями:
  • однорідність складу;
  • високі показники міцності;
  • універсальність застосування;
  • легкість обробки;
  • довговічність.

Додатковою перевагою є прийнятна вартість матеріалу. Вона дозволяє використовувати деревостружкові плити для виготовлення досить бюджетних меблевих конструкцій.

Незалежно від того, які плити вибере покупець, купуючи його в даному інтернет-магазині, він може бути впевненим у високій якості продукції. На весь товар надається гарантія. Також забезпечується високий рівень сервісного обслуговування. З усіх питань можна зв'язатися з консультантами. Вони допоможуть визначитися з вибором відповідного матеріалу, а також оформлять покупку з доставленням.

15-10-2021 168
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: