Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 28-10-2021    14:22:14
Головна » Публікації » Інтернет

Чому саме Xbox Series X можна назвати кращою консоллю цього року


Чому саме Xbox Series X можна назвати кращою консоллю цього року

Консолі Xbox мають попит, а їх фанати розкидані по всій земній кулі. Багато в чому популярність Xbox стала можливою завдяки підходу компанії Microsoft, її політиці цін і ігровим проєктам, які відвідали консолі компанії.

З виходом нового покоління консолей Xbox фанатів цих приставок стало ще більше, адже тепер Xbox пропонує те що не може запропонувати жодна платформа – вигідні підписки, хмарний сервіс і доступні ціни.

Для того, щоб зрозуміти чому ж Xbox Series X можна назвати кращою консоллю сучасності – потрібно детально розібрати її гідності. Саме цим ми й займемося далі.

Переваги Xbox Series X зробили консоль – лідером ринку

Компанія Microsoft завоювала любов фанатів завдяки технологіям, які вона дбайливо упаковує в доступні цінники. Консолі Xbox завжди були доступними, але з недавніх пір вони стали ще й найвигіднішим придбанням з точки зору ціна можливості.

Купивши Xbox Series X Ви отримуєте консоль з максимальними на цей час технічними характеристиками серед консолей, сотнями ігрових проектів і звичайно ж – морем нових ексклюзивів. Якщо в цей момент ви все ще сумніваєтеся у виборі саме цієї консолі – варто розглянути її переваги в порівнянні з конкурентами. Перелік переваг Xbox Series X виглядає наступним чином:

  • Зовнішній вигляд


На відміну від найближчого конкурента – консолі від Соні, Xbox Series X може похвалитися лаконічним і мінімалістичним дизайном. Такий дизайн впишеться в будь-який антураж, незалежно від того де ви розташуєте консоль. На відміну від дітища Соні – Xbox Series X не вимагає від вашої ігрової кімнати особливого дизайну і відповідності, ви можете розмістити приставку в будь-якій точці кімнати та де б вона не стояла – вона буде виглядати красиво.

6138713ba1b6f.jpeg

  • Ігрові можливості


Нині Xbox Series X займає перше місце по продуктивності з PlayStation 5, але відштовхуючись від характеристик саме Xbox Series X є найпотужнішою консоллю у світі на цей момент. Завдяки використанню новітніх процесорів і грамотній системі охолодження – приставка дозволить вам насолодитися максимальною роздільною здатністю і при цьому не буде вам заважати своїм шумом.

Запустивши на Xbox Series X навіть найскладніші в графічному плані проєкти – вам вдасться повністю зануритися в атмосферу гри, не відволікаючись на шум роботи системи охолодження і накопичувача.

  • Бібліотека ігор


На відміну від конкурента з боку Соні – Xbox Series X підтримує більшість популярних проєктів з усіх коли-небудь випущених компанією консолей. У вас є можливість пройти пропущені вами проєкти, які відвідали Xbox 360, або навіть старіші ігри, що вийшли на оригінальному Xbox.

Крім того, компанія Microsoft активно скуповує великих розробників відеоігор і формує власну колекцію майбутніх ексклюзивів. Так, наприклад, довгоочікуваний проект від творців Skyrim-Starfield, вийде виключно на ПК і консолях Xbox.

6138714c34b7a.jpeg

  • Підписка


Xbox – лідер серед виробників консолей в питаннях підписок. На відміну від своїх конкурентів, які пропонують мізер можливостей за великі гроші – компанія Xbox пропонує понад 300 ігор, за щомісячну оплату підписки. У каталозі Xbox Game Pass ви знайдете тільки найпопулярніші ігрові проєкти, що мають попит. Мінімум інді – максимум ААА ігор, щоб ви могли повною мірою випробувати всі можливості консолі Xbox. Крім того, власники цієї підписки отримують доступ до всіх нових ігор в розробці, в яких брала участь Xbox – в день релізу. Так що ви першими зможете торкатися до нових дивовижних світів і насолоджуватися ігровим процесом – купивши Xbox Series X на сайті Retromagaz.

Це далеко не повний список всіх переваг Xbox Series X – але навіть цього достатньо щоб сміливо назвати Xbox Series X – кращою консоллю в поточному році. Її вартість куди нижче, ніж у консолей конкурентів – а кількість можливостей, які вже є і ті що лише знаходяться в розробці – вражає. Так що якщо ви хочете отримати максимум від ігрового процесу та особисто доторкнутися до новітніх ігрових проєктів на максимальних налаштуваннях графіки – зупиніть свій вибір на Xbox Series X.


18-09-2021 144
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: