Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 18-09-2021    13:25:47
Головна » Публікації » Інтернет

Ловіть вересневу знижку на аналізи для дітей від CSD!


Ловіть вересневу знижку на аналізи для дітей від CSD!

Медичний огляд перед школою та садочком – дуже важливе та відповідальне завдання для батьків, адже він допомагає вчасно попередити хвороби чи виявити їх на ранніх стадіях.

Окрім візиту до педіатра, хірурга, ортопеда, офтальмолога, стоматолога та інших лікарів, майбутнім школярам та дошкільнятам потрібно обов’язково здавати аналізи. Для того, щоб не витрачати зайвий час, медична лабораторія «CSD» пропонує виконати комплекс аналізів «До садочку та школи». Приємною новиною є те, що саме з 17 серпня по 30 вересня 2021 року, лабораторія проводить спеціальну акцію для дітей – на комплекс діє 30% знижка. Скористатись нею можна тут - https://www.csdlab.ua/promotions/30-znyzhka-na-analizy-dlya-ditey-z-podarunkamy

Комплекс містить у собі загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові (+показник швидкості осідання еритроцитів) та аналіз на глистяні інвазії (кишкові паразити та ентеробіоз). Акційна ціна комплексного дослідження є лише 308 гривень, а на малюків додатково чекає ще й гарний подарунок – торбинка з зображенням супергероя для змінного одягу чи взуття.

Лабораторія «CSD» нагадує, що запобігати хворобам значно легше, ніж потім їх лікувати. Саме тому профілактичні огляди та здача аналізів мають величезне значення для збереження здоров’я, а іноді й життя дитини. Вони допомагають виявити деякі важкі захворювання, що протікають у дитячому віці майже безсимптомно. Висновки аналізів вкажуть на фізичний стан малюка та наскільки його організм здатний боротися з інфекціями та шкідливим впливом навколишнього середовища.

6FrRXeH4xRBSq30hxVnAncmp35Pw5I6aM8DTcC_Tbg9Fr2iohjn8ZhdQDkMSUGyequ21wCQ7-PJTQayuZcq9bRkFjilAfwy785cjfZreyJ6-IEKPh633_PxfSdyFfWbxqY6w_Q7D=s0

Комплекс «До садочку та школи» рекомендується здавати не лише перед початком відвідування навчальних та виховних закладів, а й за умови, коли дитина була відсутньою у школі чи садку після довготривалої хвороби.

Також батькам важливо не забувати, що здача аналізу крові має відбуватися натщесерце, а контейнери з сечею та калом повинні бути доставлені у лабораторію протягом двох-шести годин після збору.

Записатися на проведення дослідження можна за телефоном 0 800 33 00 75 або на сайті лабораторії «CSD» - www.csdlab.ua.


12-09-2021 96
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: