Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 31-07-2021    02:07:00
Головна » Публікації » Інтернет

Важливі делалі для перевірки Honda


Важливі делалі для перевірки Honda

Аби вам простіше було на дорогах та більш безпечно, обов'язково перевіряйте деталі свого авто. Якщо раптом вас щось бентежить звертайтесь до сервісу Honda запчастини Хонда Київ. Ваша безпека залежить від вас, тому ознайомтесь з деталями, які вам потрібно перевірити.

Свічка запалювання (тільки для бензинових двигунів)

Це скоріше заміна, ніж перевірка, але свічки запалювання є невід'ємною частиною роботи двигуна - одна або кілька несправних свічок викличуть осічку двигуна, тому варто знати, як їх замінити.

Якщо ви хочете замінити їх самостійно, вам знадобляться відповідні інструменти. Крім того, вивчіть інструкцію з експлуатації або проконсультуйтеся з дилером, щоб переконатися в можливості самостійної заміни.

Гальма

Важко недооцінити важливість правильно функціонують гальм, тому підтримувати їх в робочому стані просто необхідно.

Почніть з перевірки рівня гальмівної рідини та, якщо вона низька, долийте її - перевірте правильну специфікацію рідини в керівництві по експлуатації автомобіля. Будьте обережні, оскільки гальмівна рідина їдка, і якщо ви не впевнені, зверніться до фахівця у сервіс Honda.

Гальмівну рідину слід міняти через певні інтервали пробігу - подробиці обслуговування знову ж дивіться в керівництві по експлуатації.

Кондиціонер

Незалежно від того, 35 градусів на вулиці або ледь мороз, необхідно, щоб ваш кондиціонер працював на повну силу. Однак, крім візуального огляду трубопроводів, ви мало що можете перевірити самостійно.

Обслуговування системи кондиціонування повинно проводитися компетентним фахівцем з відповідним обладнанням. Типова скарга - коли в спекотні літні дні кондиціонер охолоджує недостатньо сильно, це може вказувати на те, що система потребує повторного газування - для цього потрібне спеціальне обладнання, тому його слід довірити авторизованому сервісного центру.

Інтер'єр

Ніхто не хоче, щоб його автомобіль був відомий як "промах на колесах", тому регулярно проводите прибирання салону, очищайте ніші для ніг, протирайте приладову панель і зберігайте в багажнику тільки найнеобхідніше.

Чистота в салоні не тільки для того, щоб бути акуратним, але і для безпеки на дорогах - ви ж не хочете, щоб викинуті пляшки небезпечно котилися під вашими педалями.

Виконуєте ці важливі перевірки Honda, та ваше авто буде довше залишатися в гарному стані.


15-07-2021 124
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: