Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 29-07-2021    05:37:03
Головна » Публікації » Інтернет

Алюмінієві поріжки для сходинок і кутів: де придбати?


Алюмінієві поріжки для сходинок і кутів: де придбати?
Антиковзні пороги й алюмінієві куточки на ступені міцніше і надійніше гумових або абразивних стрічок. Алюмінієвий нековзний поріг міцно кріпиться до поверхні ступеня або підлоги за допомогою довгих саморізів, які вкручуються в бетон. Сходи - це не тільки важливий декоративний елемент, але і засіб захисту від пошкоджень. Обидві функції алюмінієві профілі відмінно справляються зі своїми завданнями, перевершуючи аналогічні моделі з пластику, дерева або ламінату.

Щоб придбати поріжок алюмінієвий сходовий, варто лише покласти матеріал у віртуальний кошик на сайті та оформити замовлення.

Важливу роль при установці грають алюмінієві поріжки. Наприклад, у ванній і кухні широко використовується плитка, в інших приміщеннях. Для симпатичного і практичного переходу якраз і знадобляться поріжки з алюмінію. Вони мають ряд переваг, серед яких вологостійкість, міцність, простота монтажу, сучасний і стильний зовнішній вигляд і, що важливо, невисока ціна. Ви можете поріжок алюмінієвий, бажану довжину і ширину, що, крім іншого, допомагає приховати можливі прорізи або інші недоліки в місцях перетину різних підлогових покриттів.

Алюмінієві пороги мають переваги перед іншими матеріалами:

  • Підвищена корозійна стійкість;
  • Надійність і довговічність;
  • Екологічна безпека;
  • Різноманітність колірних варіантів;
  • Щільна посадка і захисні властивості;
  • Доступність.

При виборі алюмінієвого поріжка необхідно точно уявляти, де він буде встановлений, і які матеріали будуть підлягати з'єднанню. Наприклад, існує окрема категорія алюмінієвих порогів, які випускаються «під плитку». Їх монтаж здійснюється без спеціальних пристосувань і дозволяє надати кухні або ванній кімнаті завершений вигляд. Ще один популярний варіант - це неслизькі алюмінієві куточки та пороги.

Ці варіанти алюмінієвих виробів використовуються при облаштуванні сходів як в житловій зоні, так і на вулиці. Дана модифікація підвіконня не тільки виконує свої основні функції, але і забезпечує безпеку при підйомі по сходах.

Доставлення здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. Ви можете забрати матеріали самостійно на складі в Києві. Зв'яжіться з менеджером заздалегідь, щоб домовитися про дату і час. Товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів. Відповідальність за повернення несе покупець.

16-06-2021 104
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: