Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Середа, 22 Травня 2019    12:44:17
Головна » Публікації » Інтернет

Кутові дивани – революціонери інтер’єру


Кутові дивани – революціонери інтер’єру

Такий звичний для нас сьогодні диван, що легко зустріти практично у кожному домі, має багатолітню історію. Перші згадки про конструкцію, яка його дуже нагадувала, ведуть у Древній Єгипет. Проте дозволити собі мати такі меблі могли лише знатні єгиптяни. Сьогодні у https://fayni-mebli.com/ можна вибрати диван на будь-який бюджет.

В Європі дивани з’явилися не так давно. Зробив їх популярними французький король Людовик. А от кутові дивани, що стали справжньою революцією в інтер’єрі, почали виготовляти лише в 20-ому столітті. І це стало найвдалішою ідеєю виробників м’яких меблів.
 

Переваги кутових диванів

Вибираючи диван, багато хто сумнівається, чи не займе кутовий варіант забагато місця в кімнаті. Насправді все скоріше навпаки. За допомогою саме такого дивану легко практично використати вільний кут у вітальні чи дитячій кімнаті. Попри, здавалось би, доволі великі габарити м’який куток займає не набагато більше місця, маючи при цьому більше вільного простору для сидіння. І це далеко не всі його переваги. Кутовий диван це ще і:

  • стильний варіант м’яких меблів, який, до речі, часто буває модульним, тому його можна розділити і розмістити частини окремо. З цієї ж причини диван набагато легше транспортувати та заносити в будинок;
  • багатофункціональний вид, оскільки з легкістю перетворюється на зручне місце для сну;
  • забезпечення порядку в кімнаті за рахунок ніші для білизни, до якої є зручний доступ. Як правило, вона розміщується саме в кутовій частині.
 

Як вибрати кутовий диван

Найголовніше при виборі кутового дивану врахувати його габарити. Чим менша кімната, тим відповідно компактнішим він повинен бути. Диван на всю стіну робитиме приміщення маленьким, а цей ефект зовсім не потрібен при скромній площі.

Не менш важливо звернути увагу на оббивку. Враховуючи частоту використання дивана, вона повинна бути максимально практичною, легко очищуватися. При цьому її колір слід підбирати так, щоб він гармоніював з рештою предметів інтер’єру, кольором стін, стелі, підлоги.

А щоби вибраний диван був зручним та презентабельним, можна вибрати певну комплектацію. Як правило, виробники уже включають її, тому на ціні це особливо не позначиться. Кутовий диван може мати:

  • достатню кількість м’яких подушок, яких буде достатньо для всіх, хто сидітиме на дивані;
  • міні-бар, де зручно зберігати алкогольні напої і в будь-який момент подавати їх гостям;
  • підлокітники – тверді чи м’які;
  • полиці, де можна тримати пульт, домашні вазони чи необхідні дрібниці.

06 Травня 2019 106
Комментариев: 0
avatar

Читайте також:Новини Житомира: