Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 26-07-2021    17:28:26
Головна » Публікації » Інтернет

Лапароскопія кісти яєчника та її ціна у Києві в "Медичному центрі ІГР"


Лапароскопія кісти яєчника та її ціна у Києві в "Медичному центрі ІГР"
У гінекології все частіше використовуються сучасні методи лікування. Один з них - лапароскопія кісти яєчника. Замість великого розрізу на передній черевній стінці, втручання проводиться через кілька невеликих проколів. Вводиться спеціальний мініатюрний інструментарій, в тому числі лапароскоп, яким лікар виконує необхідні маніпуляції. Такий варіант видалення кісти застосовується при неускладнених формах патології.

Видалення кісти яєчника за допомогою лапароскопії Київ

Пройти лікування кісти яєчника у Києві за допомогою лапароскопії ви можете в "Медичному центрі ІГР". Ми пропонуємо:

 • Якісну діагностику та лікування.
 • Консультації провідних лікарів у сфері гінекології та репродуктології, ендоскопічної медицини.
 • Комфортні умови перебування в медичному центрі.
 • Діагностику та лікування за допомогою сучасного обладнання, високоякісних препаратів, витратних матеріалів.
 • Ви можете записатися на прийом до фахівців медичного центру та отримати відповіді на питання, що цікавлять з приводу лікування кісти яєчника лапароскопічним методом.


Що таке кіста яєчника?

Це доброякісне новоутворення, яке становить собою міхур з рідким або напіврідким наповненням. При появі кісти збільшується обсяг яєчника. Новоутворення може мати різні розміри - від декількох міліметрів до декількох сантиметрів. Найчастіше кісти діагностуються за результатами УЗ-діагностики у молодих пацієнток.

Причини появи та симптоматика

Офіційній медицині досі не відомі однозначні причини виникнення кіст. Лікарі сходяться на думці, що в 90% випадків причина їх появлення гормональні збої в організмі. Також полікістоз можуть провокувати:

 • аборти;
 • вроджені генетичні захворювання;
 • дисфункція яєчників;
 • генетична схильність до цього захворювання.


Крім того, кіста яєчника може розвиватися на тлі запальних захворювань жіночої репродуктивної сфери, шкідливих звичок.

Розпізнати патологію самостійно досить важко. Дуже часто кіста не дає про себе знати й діагностується в ході гінекологічного огляду або УЗД органів черевної порожнини або малого таза. У деяких випадках при великих розмірах новоутворення, можуть з'являтися тягнучі та ниючі болі у нижній частині животу, збої менструального циклу, кров'янисті виділення протягом усього циклу. Якщо ви маєте певні симптоми патології варто негайно звернутися до лікаря і пройти комплексне обстеження. При кісті яєчника можуть виникати різні ускладнення, в тому числі такі, які вимагають невідкладної медичної допомоги.

Як проводиться лапароскопія кісти яєчника в Інституті Генетики Репродукції (Київ)?

Лапароскопічним методом виконуються різні операції в гінекології, в тому числі видалення кісти яєчника. Це досить поширене оперативне втручання, при якому лікар:

 • Робить три проколи на передній черевній стінці.
 • Акуратно вводить лапароскоп в черевну порожнину.
 • Проводить необхідні операції по видаленню кісти яєчника (при цьому яєчник практично не травмується, здорові тканини зберігаються, а орган продовжує виконувати свої основні функції).


Операція проводиться під загальною або місцевою анестезією. Післяопераційний період займає не більше 3 днів. Після цього жінка може повертатися до звичного способу життя. Завдяки мінімальній кількості надрізів і травматизації тканин після операції вкрай рідко виникають будь-які ускладнення.

У медичному центрі IGR операції лапароскопічного видалення кісти яєчника роблять досвідчені лікарі-хірурги з багаторічним досвідом роботи у репродуктивній сфері. Медичні послуги надаються на рівні європейських стандартів за доступними цінами у умовах сучасного медичного центру.


31-05-2021 192
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: