Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    04:52:05
Головна » Публікації » Інтернет

Переваги використання інтерактивної дошки


Переваги використання інтерактивної дошки
Освіта не стоїть на місці, і замість звичних нам зелених дошок, на стінах класів з’явилися інтерактивні. Це сучасний варіант дошки, який дозволяє не лише виконувати звичні багатьом завдання, а і демонструвати презентації, відео, уроки, в цифровому форматі. Такий підхід дозволяє подавати знання у більш цікавій формі. До того ж раніше дошка використовувалася вкрай рідко, через що знання пояснювалися, буквально, на пальцях. Інтерактивна дошка – це можливість залучити до роботи увесь клас, зібрати цікаві матеріали, презентувати їй для учнів у форматі картинок, відео, таблиць, моделей.

Це значно полегшує навчання, адже візуальна пам’ять грає значну роль. Працює така дошка за рахунок проєктор. Дошка встановлюється на стіні, обирається потрібний урок на комп’ютері, після чого через проєктор зображення передається на дошку. Таким чином, вчитель не витрачає час на написи та малюнки на дошці, а школярі отримують максимум інформації коштом такої дошки.  

Придбати інтерактивну дошку для школи можна завдяки магазину TECH-PRO https://tech-pro.com.ua/uk/catalog/interaktivnye-doski/. Саме тут ви зможете обрати найкращі варіанти дощок для презентацій та навчання по вигідній ціні та високої якості. Позитивний рейтинг даного магазину гарантує високу якість такого обладнання. 

Переваги інтерактивної дошки 

Сучасні технології дозволяють покращити усі світом нашого життя. В тому числі й навчання. Щоб навчання було цікавіше, а до уроку були долучені усі без винятку – варто використовувати інтерактивну дошку. І ось декілька причин, чому:
  • Можливість демонструвати на екрані презентації та інші матеріали не в нудній формі, а в більш розважальній. Таким чином знання засвоюються краще, а школярам – цікавіше;
  • Зручність у використанні. Користуватися дошкою може кожен, вона доволі проста у роботі;
  • Програмне забезпечення дозволяє дошці працювати без дефектів та проблем, за рахунок чого під час уроку не буде незручних ситуацій.

Таким чином, інтерактивна дошка – це чудова можливість зробити процес навчання ефективнішим і цікавішим. 

Порада: де придбати інтерактивну дошку?

Важливо замовляти таку дошку від надійних магазинів, які спеціалізуються на продажу технічного забезпечення закладів освіти. Це дозволить вам обрати найкращу інтерактивну дошку, яка працюватиме якісно та без дефектів. Також зверніть увагу на відгуки про такі дошки, аби не помилитися з вибором. Важливу роль грає і репутація такого магазину. Важливо, щоб він був надійним та пропонував товари високої якості.

28-05-2021 184
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: