Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Субота, 20 Квітня 2019    23:31:43
Головна » Публікації » Інтернет

Як вибрати фасадну плитку для облицювання будинку


Як вибрати фасадну плитку для облицювання будинку
За допомогою фасадної плитки можна зробити стіни будівлі капітальними і дизайнерськими, а сам будинок відремонтувати і утеплити. Є такі способи обробки як: мокрий - на клей і сухий - обробка провітрюваного фасаду.
 

Сфера застосування

Завдяки облицювальної плитки ви можете посилити техніко-експлуатаційні характеристики або надати естетичну привабливість і завершеність як новому, так і старому будові. Справа в тому, що даний вид облицювання не ускладнює стіни, не сприяє формуванню розломів і тріщин. А сфера застосування при фінішній обробці практично не обмежена. По-перше, на будинок з дерева або цегли. По-друге, на будови або конструкції з блоків панельних, газобетону або навіть оштукатурені приміщення. По-третє, під каркаси (профільного призначення), утеплювач.
 

Поради для вдалого вибору

Перш ніж буде знайдена плитка фасадна ціна якої вас задовілнить, переконайтеся в тому, що її якості будуть оптимальні. Так, віддавайте перевагу виключно тим моделям, у яких коефіцієнт лінійного розширення - мінімальний. Від цього показника безпосередньо залежить, чи буде плитка надійно і довго триматися на робочій поверхні.

Далі - стійкість до вологи. У нашій країні природно-кліматичні чинники можуть серйозно скоротити загальний термін служби будинку, дачі, котеджу і ін. А хвороботворні мікроорганізми призводять до утворення цвілі і грибка у великій кількості.

Потім - дивіться країну-виробника. Не проходьте повз вітчизняних фірм: багато хто з них мають чудові відгуки виробників. З обережністю ставитеся до китайських аналогів: якщо немає сертифіката відповідності і безпеки, то від покупки краще відмовитися. Добре себе зарекомендували Болгарія, Німеччина, Італія та ін.
 

Переваги та недоліки

Для того щоб не шкодувати про витрачені грошові суми, не поспішайте з вибором. Ознайомтеся з рекомендаціями фахівців:
  • Занадто бюджетна ціна - привід задуматися. Хороший товар ви не зможе купити занадто дешево навіть на розпродажах. Середня вартість за кв.м. починається від 200 грн.
  • Якщо плитці не йде сертифікат, то шукайте інший варіант. Заощадивши один раз, ви надалі зіткнетеся з необхідністю дорогого демонтажу відвалилися від стін виробів. Вона повинна бути досить міцною і стійкою до різних факторів.
  • Також керуйтеся «золотим» принципом: хорошою плитці - гідна і надійна цементно-клейова суміш. При цьому всі робочі поверхні попередньо розрівнюються. На нових покриттях не повинно бути верств штукатурки або фарби.
 

Сильні сторони

Декоративні властивості - завжди на висоті. Візуальний ефект просто приголомшливий: імітація під натуральний камінь або цегла. Ніхто вам не заважає створювати будь-які орнаменти і ділянки на стіні з комбінованих плиток (за фактурою, квітам, розміром). А значить, стильове оформлення буде практично бездоганним.

Відмінна міцність стін. Навіть якщо будинок знаходиться на сонячній стороні, то ви можете не переживати щодо передчасного вигоряння. Крім того, град, снігопад і інші катаклізми - не страшні.
 

Види плитки

Наведемо класифікацію:
  • кахель (морозостійка);
  • керамограніт;
  • клінкерна;
  • облицювальна бетонна;
  • агломерат;
  • теракотова.

Плитка має різноманітну форму і властивості, а також всілякі кольори.

У статті ми уважно розглянули всі секрети фасадної плитки. А значить, ви зможете самостійно вибрати найбільш підходящий варіант і своїми руками зробити облицювання.

15 Квітня 2019 70
Комментариев: 0
avatar

Читайте також:Новини Житомира: