Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 01-08-2021    19:10:44
Головна » Публікації » Інтернет

Весільні рушники: що буде ідеально підходить для нареченого і нареченої?


Весільні рушники: що буде ідеально підходить для нареченого і нареченої?
Час весілля – це час великих змін в житті нареченого і нареченої. Сама церемонія викликає багато плутанини як серед улюблених, так і серед сім'ї й всіх запрошених гостей. Плутанина серед близьких викликана не тільки підготовкою, але і подарунком для нареченого і нареченої. Такий подарунок повинен бути практичним і доставляти велике задоволення обдарованим. Відмінним варіантом в цьому випадку є саме рушники весільні які стануть практичним доповненням.

Які рушники найкраще підходять для закоханих?

При виборі рушників для весільного подарунка варто зробити ставку на ті, які відрізняються високою якістю і водночас виправдають очікування, які можуть покладати на них обдаровані. У зв'язку з вищесказаним варто трохи ознайомитися з типами рушників і факторами, які їх розрізняють.

Бавовняні рушники – це рушники без штучних добавок. 100% бавовна має дуже хорошу якість, міцний і м'який. Саме цей вид рушників дуже часто вибирають у якості подарунків на різні випадки життя (наприклад, рушники на річницю весілля).

Оригінальні бамбукові рушники

Бамбукові рушники – рушники, що містять хоча б домішка бамбукових волокон (наприклад, 30%), володіють набагато кращими гігроскопічними властивостями, ніж стандартні бавовняні рушники.

  • Це результат іншого типу розташування волокон: вони не надто сильно скручені, що створює простору між ними, де може накопичуватися волога.
  • Таким чином, вони більш абсорбують і в той самий час швидше висихають.
  • Бамбукові рушники нагадують шовк, з тією різницею, що вони набагато твердіше і відрізняються легким блиском.


Бамбуковий рушник ідеально підходить тим, хто страждає алергією, тому що при вирощуванні бамбука не використовуються хімічні речовини, що робить тканину не містить токсичних інгредієнтів, які можуть викликати алергію. 

Оригінальні ідеї

Рушники з єгипетської бавовни відрізняються еластичністю, м'якістю і гігроскопічними властивостями. І все завдяки особливому типу волокон, використовуваних у виробництві, волокна єгипетської бавовни у два рази довше інших. Рушники з єгипетської бавовни не припадають пилом, і з кожним пранням вони стають все м'якше. Завдяки дуже високій міцності вони знаходять застосування в готельному бізнесі та є ідеальним вибором у якості рушників для весільного подарунка.

Рушники з мікрофібри - це рушники, що швидко сохнуть, властивості яких припали до душі насамперед любителям гірських походів і плавання. Таким чином, коли молода пара віддає перевагу цьому виду дозвілля разом, саме рушники з мікрофібри можуть виявитися ідеальним подарунком. У порівнянні з бавовняними аналогами, рушники з мікрофібри легше, займають менше місця і висихають набагато швидше.


07-05-2021 730
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: