Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пт, 14-05-2021    12:35:27
Головна » Публікації » Інтернет

Де знайти кращий офісний комплекс у Львові?


Де знайти кращий офісний комплекс у Львові?
Наперекір кризі, по всій країні активно будуються офісні будівлі та бізнес-центри, адже запит оренда офісу Львів досить популярний, маємо надію, що незабаром усі ми повернемося до нормального життя зі звичним робочим процесом. Важливо довірити досвідченим фахівцям проєктування, монтаж і введення в експлуатацію систем вентиляції та кондиціонування, охолодження, теплопостачання й опалення, каналізації, водопостачання і водовідведення, а також систем автоматизації та диспетчеризації на вашому об'єкті. 

Для великих бізнес-центрів і офісних будівель необхідно грамотно провести роботи з проєктування, монтажу та введення в експлуатацію систем зливової каналізації, а також димовидалення та тиску повітря. Забезпечення безперебійного водопостачання та відведення побутових відходів. У місцях масового скупчення людей також потрібна система видалення небезпечного витяжного повітря зі шкідливими бактеріями та мікроорганізмами, яка в поєднанні з вентиляцією припливної дозволяє підтримувати оптимальні параметри й чисте повітря в офісі.

Традиційно всі бізнес-центри (вони ж офіси) діляться на три великі групи: A, B (B + і і C:

  • Бізнес-центри класу А - майбахи офісного світу: найзручніші, комфортні, престижні та, відповідно, найдорожчі робочі місця для співробітників. Як правило, їх орендують найбільші бренди - міжнародні компанії. Довгий час вважалося, що бізнес-центри класу А повинні розташовуватися в центрі міста. Але центральне розташування сьогодні не є обов'язковою вимогою для нового бізнес-центру класу А. Ідеальне транспортне сполучення з офісом має першорядне значення.
  • Бізнес-центри класу B (+ і -) є високоякісними офісні будівлі, які по ряду позицій відстають від своїх аналогів більш високого класу. Таким чином, офіси класу А - це обов'язково нові будівлі, які спочатку проєктувалися як бізнес-центри. Для класу B дозволена перебудова будівлі (наприклад, дореволюційний завод під офіс).
  • Бізнес-центри класу С. У загальноприйнятої класифікації якісних офісів класу С. Практично в цю групу входять всі об'єкти, які не пройшли лицьову перевірку строгого офісного журі: будівлі колишніх радянських науково-дослідних інститутів, адміністрація заводу та інші об'єкти, а також нові офісні будівлі, які не можуть запропонувати своїм орендарям сучасне кондиціонування (в більшості цих будівель взагалі немає кондиціонерів) або якісний ремонт.

Бізнес-парк «OPTIMA PLAZA» - це сучасний і комфортабельний офісний центр, побудований відповідно до вимог міжнародних стандартів організації та функціонування офісних будівель. Пропонують оренду офісів у Львові за доступними цінами.
 

03-05-2021 134
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: