Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Субота, 20 Квітня 2019    23:31:27
Головна » Публікації » Інтернет

Як обрати найкращий коледж або університет Польщі?


Як обрати найкращий коледж або університет Польщі?

Сучасна молодь із захопленням відгукується про навчання за кордоном. Не завжди є можливість оплатити навчання у Франції чи Австрії, але з точки зору співвідношення ціни та якості навчання переважає саме освіта в Польщі. Серед переваг навчання в Польщі не тільки ціна. Це й можливість безкоштовно отримати середню освіту, навчаючись у технікумах Польщі після 9 класу. Це й територіальна близькість країни, і можливість отримати європейський диплом, який високо ціниться роботодавцями нашої країни та країн ЄС. Це змога знайти цікаву та добре оплачувану роботу. Власне, переваг такого навчання є безліч.

На сайті проекту ОБК ви зможете дізнатись більше інформації про польські університети https://proekt-obk.com/country/polsha, про особливості вступу до польських ВНЗ та про ціни на навчання. Наша стаття буде присвячена і вищій, і середній освіті в Польщі. Ви дізнаєтесь, скільки триває навчання, скільки воно коштує, та як обрати найкращий навчальний заклад.
 

Навчання у ліцеї, коледжі

Перш за все, молодь цікавить запитання: чи можна вступити в Польщу після 9 класу? Так, можна. До того ж, у більшості навчальних закладів Польщі (ліцеї, технікуми, коледжі) українська молодь має змогу навчатись безкоштовно.

Ви можете вступити у технікуми Польщі після 9 класу https://proekt-obk.com/service/serednya-osvita-u-polshi, а на цьому сайті знайдете максимум інформації щодо вступу. Тут також є багато важливої інформації щодо вступу до польських університетів, адже після закінчення ліцею або технікуму більшість випускників вступають до університетів.

Що стосується тривалості навчання, то все буде залежати від закладу, до якого ви вступите. Якщо це ліцей, то тривалість навчання становитиме 3 роки, якщо професійна школа – також 3, якщо технікум – то 4 роки.

Де живуть учні? У спеціальних інтернатах та бурсах, де за молоддю наглядають вихователі. Тому батьки можуть бути спокійні: їх діти будуть під пильним наглядом вихователів. До того ж, після вступу до технікуму Польщі після 9 класу та після його завершення, молоді люди матимуть змогу адаптуватися до умов навчання у Польщі, а вступ до польських університетів буде проходити набагато швидше та спокійніше.

Що стосується документів, необхідних для вступу до ліцею чи технікуму, то вступнику необхідно буде надати свідоцтво про базову загальну середню освіту та підтвердити рівень знання польської мови. Вступних екзаменів під час вступу не передбачено, і це велика перевага для молодих людей, які хочуть навчатися за кордоном.

Вступ до університету

Велика кількість цілеспрямованої та талановитої молоді їде навчатися в закордонні університети. Якщо ви хочете обрати один з найкращих університетів, вам варто переглянути рейтинг польських вузів. Є окремо складений рейтинг для державних, а окремо для приватних університетів. Такий рейтинг зумовлює конкуренцію серед університетів, що тільки позитивно впливає на якість навчання.

Що стосується цін на навчання, то в середньому ціна у приватних ВНЗ становить 1 тис. євро, у державних – вдвічі більше. Додайте витрати на проживання та харчування. Набагато вигідніше жити у гуртожитку, де ціна становить близько 300 злотих на місяць. Заздалегідь дізнайтеся, чи має обраний вами університет гуртожитки, де можна поселитися. В основному, більшість ВНЗ Польщі мають гуртожитки, де можна з комфортом жити.


11 Квітня 2019 80
Комментариев: 0
avatar

Читайте також:Новини Житомира: