Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 01-08-2021    21:02:58
Головна » Публікації » Інтернет

Який термін потрібен, щоб очистити погану кредитну історію?


Який термін потрібен, щоб очистити погану кредитну історію?

Кожна людина у своєму житті може зіткнутися з ситуацією, коли терміново потрібні гроші. Вирішується питання, найчастіше, оформленням кредиту. Однак навіть якщо ви повністю його виплатили, він ще довго може вам нагадувати про себе. Вся справа в кредитній історії. Взяти кредит в банку, маючи погану кредитну історію, практично не представляється можливим, тому що банк ніколи не стане ризикувати фінансовими засобами. Одним з оптимальних рішень в цій ситуації є взяти кредит з поганою кредитною історією. Шанси отримати необхідну суму грошей в цьому випадку істотно зростають.

Скільки зберігається кредитна історія

Що являє собою кредитна історія

Кредитною історією є вся інформація про оформлених раніше кредитах і позиках, виплати по ним і заборгованості, якщо такі є (були). Всі дані зберігаються в електронному форматі, доступ до них мають банки і МФО.

Як правило, кредитна історія складається з наступних розділів:

  • Титульна частина. Цей розділ містить всю інформацію про особу, скориставшись послугами кредитування: ПІБ, дані паспорта, ІПН.
  • Основна частина (інформаційна). Містить інформацію про активних і раніше погашених кредитах: суми позик, процентна ставка, період кредитування, назва компанії-кредитора.
  • Додаткова частина. В цьому розділі надаються дані про юридичних та фізичних осіб, які коли-небудь запитували інформацію про кредитну історію клієнта. Доступ до цієї частини історії є тільки у самого клієнта. А треті особи можуть отримати лише узагальнені дані.


Який термін повинен пройти, щоб очистити кредитну історію?

Згідно з українським Бюро кредитних історій, кредитна історія клієнта зберігається на термін 10 років, з того моменту, коли був погашений сам кредит. Водночас, слід враховувати, що, якщо ви за цей час скористалися ще послугою кредитування, наступні кредити не пропадуть з історії, аж поки не збудеться цей же термін.

Як взяти позику, якщо у вас погана кредитна історія?

Іноді погасити кредитну позику неможливо вчасно. Цьому можуть бути безліч причин: не вистачає грошей, розрахунковий день випав на вихідні або святкові дні, у позичальника стали непередбачена життєва ситуація та ін. В разі непогашення заборгованості вся кредитна історія може бути зіпсована, що негативно позначиться надалі, якщо клієнт знову захоче оформити кредит.

Оптимальним варіантом для вирішення скрутних фінансових ситуацій є звернення в мікрофінансову організацію. Так, онлайн-сервіс кредитування «Качай Гроші» надає вам можливість вчасно скористатися позиковими засобами, тим самим уникнути більших фінансових проблем.

Наша компанія працює, використовуючи спрощену схему кредитування: не потрібно пред'являти безліч документів, видаються заявникам кредити онлайн на карту навіть з поганою кредитною історією, а час надходження коштів не перевищує 10 хвилин. Оформити позики можна в онлайн-режимі, просто і доступно.


29-04-2021 178
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: