Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 02-08-2021    04:40:17
Головна » Публікації » Інтернет

Як обрати надійного пластичного хірурга?


Як обрати надійного пластичного хірурга?
Якщо ви прийняли свідоме й усвідомлене рішення про пластичну операцію, ви зобов'язані знайти кращого пластичного хірурга заради себе. Не всі хірурги однакові, і не всі хірурги спеціалізуються на одних і тих же операціях.

Пластичний хірург - це фахівець, який назавжди змінить вас і несе за це повну відповідальність. Тому до вибору такого фахівця потрібно підходити дуже уважно. 
У сучасному світі інтернет майже завжди є першим ресурсом, до якого ми звертаємося в пошуках потрібної нам інформації. Шукаємо інформацію, відгуки, а пластичний хірург drignatieva.com відповідає усім високим потребам. 

Вибір пластичного хірурга:

  • вивчіть сайт лікаря і його клініки. Чим докладніше на сайті інформація про хірурга і його біографії, тим краще;
  • подивіться, в яких ЗМІ або блогах доктор пише і по яких темах;
  • вивчіть, виступає лікар в якості доповідача та експерта на галузевих конференціях;
  • також переконайтеся, що обраний вами хірург є членом в авторитетних спеціалізованих спільнотах.

Обираючи пластичного хірурга, ви повинні переконатися, що необхідна операція є одним з головних пріоритетів в його практиці. Одна справа, якщо хірург в принципі може виконати ту чи іншу операцію, і інше, якщо він спеціалізується на її виконанні, виконуючи її регулярно, а іноді й кожен день.

У кожного практикуючого хірурга є власне портфоліо фотографій, зроблених до і після операції. Нема потреби розміщувати ці фотографії на його веб - сайті або в рекламних матеріалах (з міркувань конфіденційності), але хірург зобов'язаний показати їх на консультації.

Цінова політика хірурга залежить як від публічності його імені, так і від клініки. Зверніться до лікаря, який пояснить потенційні ризики цієї операції та кроки, які необхідно зробити, щоб знизити ці ризики. Зверніться до лікаря, який пояснить, що вам буде потрібно час, щоб оговтатися від такої операції. Попросіть фотографії пацієнтів до і після операції.

Кінцевий результат зазвичай видно через 6 місяців після операції. Однак загальний час відновлення залежить від операції й в деяких випадках може зайняти до 1 року. Кінцевий результат видно після того, як зникнуть синці й закінчиться процес утворення внутрішніх і зовнішніх рубців. Зверніть увагу, що шрами можуть стати менш помітними протягом 2 років після операції.

Анастасія Ігнатьєва працює в пластичної хірургії з 2015 року. ТОП-50 молодих хірургів світу, IASSS 2017, Швейцарія. Пройшла навчання в суміжних областях в області онкохірургії, мікрохірургії, ортопедії, ендоваскулярної хірургії та лапароскопічної хірургії. Представляла Україну у 2017 році на Всесвітньому конгресі хірургів у Швейцарії, це кращий молодий хірург країни.

27-03-2021 176
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: