Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 25 Серпня 2019    18:52:43
Головна » Публікації » Інтернет

Доступни квартири в центрі Києва - міф чи реальність?


Доступни квартири в центрі Києва - міф чи реальність?
Кожна молода сім’я мріє придбати власну квартиру. Спеціально для таких родин сьогодні в Києві будується безліч новобудов з комфортними умовами та зручним розташуванням. Одним із таких проектів є житловий комплекс Новопечерська вежа. Цей комплекс унікальний тим, що з його вікон відкриваються чарівні види на місто. Саме тому спочатку ЖК Новопечерська вежа хотіли назвати Панорама.

Комлекс знаходиться в наймолодшому районі Києва. Тому він приваблює своєю престижністю та доступністю одночасно. Новопечерська вежа відповідає високим європейським стандартам, завдяки співпраці засновників з німецькою архітектурно-будівельною компанією Möser GmbH.

ЖК Новопечерська вежа являє собою 26-поверховий будинок. Два останні поверхи займають дворівневі квартири. Розмір площі квартир варіюється від 30 до 150 кв.м.

Розробники проекту використовували для будівлі найсучасніші енергозберігаючі технології. Стіни будівлі утеплені мінеральною ватою. Для максимального збереження тепла в квартирах було використано п’ятикамерні вікна і двокамерні склопакети. Таке скло має не тільки енергозберігаючі якості, але й захищає від сонця і сильного вітру.

Місця для паркінгу буде достатньо для всіх – передбачено навіть гостьові стоянки. Для власників електрокарів стоянки оснащені зарядними пристроями. На території діє Центр продаж квартир ЖК Новопечерська вежа

Для малечі створено закритий дитячий майданчик і спеціальний ліфт для колясок  і дитячих речей. Прихильники спорту будуть приємно вражені наявністю безкоштовної спортивної зали, обладнаної приладдям для вправ.

Будівля оснащена двотрубною системою опалення. Кожна квартира має обігрів підлоги та клапани для регулювання енергоподачі. Водопостачання відбувається через якісні і надійні оцинковані труби. Облік витрат ведеться за допомогою електролічильників.
 

Переваги квартири в ЖК Новопечерська вежа:

  • Вигідне розташування. Будівля знаходиться в центрі міста і має зручну транспортну розв’язку;
  • Демократична цінова політика;
  • Комфортні умови. Проект продумано так, щоб кожному жителю було зручно. Саме тому в будинку розташовано: два ліфти, великий паркінг, спортивна зала, дитячий майданчик. Також будинок має два входи;
  • Кожен покупець має змогу самостійно облаштувати квартиру і створити в ній затишну для себе атмосферу;
  • Затишок. Особливістю вікон у цьому домі є те, що зовнішнє скло віддзеркалює, і тому ніхто не буде знати, що відбувається всередині будинку.

28 Березня 2019 342
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: