Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 02-08-2021    04:54:34
Головна » Публікації » Інтернет

5 різновидів трикотажних виробів за складом та чому треба вибрати компанію «Valeotrikotage»


5 різновидів трикотажних виробів за складом та чому треба вибрати компанію «Valeotrikotage»

Трикотаж є настільки унікальним матеріалом, що його можна використовувати не тільки для створення одягу, але також і для виготовлення меблів та інших виробів. При цьому, цей матеріал володіє пластичними, гігієнічними й декоративними властивостями, завдяки яким так цінується.

При цьому, слід знати, що він відрізняється від інших тканин своєю структурою. Таке полотно створюють завдяки спеціальним петлям. Саме тому досягається така м'якість, еластичність і розтяжність. При цьому, оскільки воно виготовляється із різних видів сировини, воно може повторювати структуру іншої тканини.

Найчастіше використовують при виготовленні синтетичне, бавовняне, вовняне або шовкове волокно. Але, також, в складі таких виробів можна зустріти та інші види тканини.

Крім цього, завдяки таким властивостям, можна створювати неймовірно легкий одяг, який буде досить комфортним під час спекотного періоду, або ж виготовляти більш тяжкі речі, які відмінно зігріють під час холодів.

І, само собою, в залежності від складу, можна отримати найрізноманітніші вироби, наприклад, добрий асортимент є тут: https://valeotrikotage.com/.

Виробник трикотажу для дітей і дорослих https://valeotrikotage.com/

5 різновидів трикотажних виробів за складом

Склад трикотажу визначає характеристики та призначення матеріалу.

  • У холодну пору року поширення набули вовняні вироби. Ангора трикотаж — один з дорогих матеріалів. Перевершити його за ціною може кашемірове полотно. Воно відрізняється м'якістю, ніжністю, мінімальною товщиною і зігрівальними властивостями.

  • Щільний і пухнастий шерстяний підходить для виготовлення костюмів, а сумішеві різновиди використовуються для термобілизни і панчішно-шкарпеткової продукції.

  • Бавовняний незамінний влітку. Він також має чимало різновидів, які йдуть на виготовлення натільної і постільної білизни, одягу для новонароджених.

  • Віскоза підходить для верхнього одягу — блузок, суконь, тунік. Тканина віддає блиском, а за властивостями можна порівняти з бавовною.

  • Синтетичні різновиди не менш популярні. 100% синтетику не рекомендують для виготовлення одягу, але сумішеві варіації дозволять знизити вартість виробу і поліпшити його експлуатаційні характеристики. За основу зазвичай беруть бавовну, а до неї додають поліестер, лайкру, ацетат, поліамід. Еластичні волокна обов'язково включають до складу виробів, щоб поліпшити пружність і формостойкость.


А якщо Ви поціновувач виробів із цього полотна, тоді «Valeotrikotage» стане найкращим місцем, де Ви можете придбати такі речи, бо це найкращий виробник трикотажу для дітей і дорослих. Виробляє різноманітні речі для будь-якого віку, фігури та призначення, і всі вони мають неперевершену якість.


28-01-2021 490
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: