Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 24 Сентября 2020    01:47:06
Головна » Публікації » Інтернет

1 квітня - День дурня. Ідеї для цікавих жартів


1 квітня - День дурня. Ідеї для цікавих жартів
Усі ми добре знаємо 1 квітня як свято Дня дурня. Його відмічають в США, Фінляндії, Скандинавії, Італії, Ірландії і т.д.. А чи знаєте ви звідки взяло свій початок це свято? Існує декілька версій його походження.

Однією з гіпотез є походження традиції з подій, що, описані у віршах Євангелії від Матвея. За цією гіпотезою, 1-го квітня під час Воскресіння Христового, Римська варта могили поширила неправдиві відомості про те, що тіло ніби-то вкрадене учнями Христа, цей вчинок став початком звічаю поширення неправдивої інформації(розіграшу).

Також подейкують, що День сміху зявився ще у Давній Русі. Колись вважали, що саме у цей день просиняється домовий, який є символом початку весни. Люди повинні були зустрічати його веселощами, розвагами та жартами.

Науковці припускають, що в Україну це свято прийшло з Німеччини під назвою Марія-брехуха. У цей день молоді дівчата розігрували людей, аби у сім`ї бути головнішою за майбутнього чоловіка.

У наш час це свято усі сприймають легко та піднесено. Але розіграш та жарти це не так просто як здається на перший погляд, вміння жартувати це ціле мистецтво. Ти повинен бути оригінальним, винахідливим та переконливим, щоб це не було банальне - "У тебе спина біла".
 

Ідеї для жартів:

  • Простий та усім доступний спосіб розіграшу. Добре вичистіть пачку з-під порошку і засипте туди суміш дитячого харчування. Після цього можете сміливо сідати на будь-який громадський транспорт та їсти ложкою псевдо-порошок. Насолоджуйтесь виразами обличча пасажирів транспорту.
  • Цікава ідея для жарту над друзями чи рідними, роздрукувати фото відомої теле-зірки та повісити над вічком вхідних дверей. Після чого натиснути на дверний звінок. Таким чином створити неочікуваний візит для близьких.
  • Підібрати декілька однакових за розміром та формою продуктів, наприклад яблоко, лимон, яйце, залити їх ростопленим шоколадом. Він замаскує зовнішній вигляд продуктів. Ви можете сміливо пригостити друзів, колег або рідних. Цікаво що кому попадеться.
  • Досить веселий жарт під назвою "голівудська посмішка". Все геніально і просто. Добавте барвник на зубну щітку розігруваного.

Втілюючи свої жартівливі ідеї у життя, важливо не перестаратися, адже люди бувають різні, є дуже вразливі. Ваш жарт не мають сприймати як образу.

Не тільки 1 квітня а і декілька днів поспіль потрібно не втрачати пильність. Пам`ятайте, що вас можуть розігрувати і в іншу дні квітня,щоб ви не запідозрили брехні. Особливо бути уважними варто школярикам і не забувати, що 2 квітня - крадіжка портфеля всесвітня.

Яна Савіцька

18 Марта 2019 1084
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: